Kuupäev:

1 2 3 4

DS 3 – kordumatu stiil!

DS 3 puhul on sportlikkus justkui geenides. Oma peaaegu alati mitmes toonis kere ja agressiivselt esiletükkiva B-piilari, sillerdavate kroomdetailide ja sätendavate velgedega jätab DS 3 oma konkurendid küllaltki täbarasse olukorda - juba standardvarustuses on pisikesel DS-l sportlikku edevust rohkem kui küll.

Erilisust jagub harilikult ka DS 3-e sisemusse. Juba erksavärviline näidikute taustavalgustus annab aimdust, et saavutada on tahetud midagi iseäralikku. Õnnestunult, sest teist nõnda edvistavat sõidukit juba naljalt ei kohta. DS 3 mõjub juba tavamudelina sportlikult, Performance-lisanime kandvast erimudelist rääkimata.

Selle auto disainis on harmooniliselt ühendatud sportlikkus ja elegants. Uue DS 3 iga detail on viimistluse ja innovatiivsuse viimane sõna. Kõige krooniks on kapotil ilutsev futuristlik DS-logo.

Kahte sarnast pole olemas. Iga DS 3 on ainueksemplar. Võid personaliseerida auto just oma meele järgi. Valikus on erinevad värvilahendused, veljed, katused, lisavarustus jpm. Stiilivaliku lihtsustamiseks on DS 3 loojad välja pakkunud erinevas stiilis baaspakette, millest lähtuvalt saad disainida päris OMA AUTO!

DS 3-s on kasutusele võetud tehnoloogia viimased saavutused nii turva- kui mugavusvarustuses.