Kuupäev:

Uus DS 4 – premium-klassi isikupära

Uus DS 4 annab suurema võimaluse kombineerida auto välimus ja varustus just nii, et see vastaks kõige paremini omaniku vajadustele ja soovidele.

Uue DS 4 välisdisain muudab auto täiesti unikaalseks: elegantsele ja voolujoonelisele üldmuljele lisavad viimase lihvi kroomitud viimistlus külgakende äärisel, esipamperis ja muidugi iluvõret kaunistaval DS signatuuril. 
Uusi jõulisemaid kerejooni rõhutavad rattatiivad loovad märkimisväärse teemant-stiili, mis kindlustab preemium-klassi luukpärale suurepärased sõiduomadused.

DS sõidukite stiilivõtmeks on aga kombineerimise võimalus. See sai tuntuks just DS 3 puhul, kuid nüüd on see võimalus ka DS 4l. Uus DS 4 tutvustab oma visiooni kahevärvilisest autost, mis võimaldab 38 erinevat kombinatsiooni, et rõhutada omaniku personaalsust ja elustiili.

Uus DS 4 liidab preemium-klassi auto elegantse stiili ja kogu parima kasuliku tehnoloogia. Töökindlad ja säästlikud mootorid on kombineeritud moodsa tehnoloogiaga. Kompromissitu valiku tulemusena on uues DS 4s leidnud koha autotööstuse parimad lahendused, mis muudavad sõidu mugavaks ja turvaliseks juhile ning annavad võimaluse nautida teekonda roolis või reisijana nii linnatänavatel kui ka maanteel.