Kuupäev:

DS 5 – luksus igas detailis

Algse DS auto esmaesitlusest on möödunud 60 aastat. Uus DS 5 kannab kõiki DS kaubamärgi väärtusi, mis on kombineeritud tänapäevaste avangardistlike lahendustega disainis, mugavuses ja tehnoloogias. Innovatsioon, silmapaistvus ja avangardism on märksõnad ja väärtused, millest juhindutakse uute DS-mudelite loomisel.

DS 5 on inspireeritud lennundusest ja seda on koheselt tunda ja märgata, kui juht istub oma kohale. Automudeli iga detail on hoolikalt viimistletud ja läbimõeldud, et tagada juhile ja reisijatele maksimaalne mugavus ning kompromissitu turvalisus.

DS 5 LED Vision tehnoloogia garanteerib selle mudeli puhul kordumatu efektse valgussignatuuri, mis äratab tänavapildis koheselt tähelepanu. 

Uus DS 5 on tänu oma välisdisainile suurepäraste aerodünaamiliste omadustega, mis muudab iga läbitud kilomeetri elamuseks. Oluline on ka hea mootorivalik, mis tagab auto jõulise liikumise. Sõit uue DS 5ga ühendab uued tehnoloogilised saavutused automaailmas praktilisusega ja pakub mugavust nii linnas kui ka maanteel.