Skip to content

CITROËN Ë-BERLINGO

IGAPÄEVANE MITMEKÜLGSUS

Mine uurimisretkele

Citroën Berlingo on vabaõhutegevuste austajatele ideaalne kaaslane. Nädala sees sobib see oma seitsme istekohaga suurepäraselt su pesakonna transportimiseks ja nädalavahetustel muutub see tõeliseks seiklejaks. Berlingo 4000-liitrine maht võimaldab sul oma jalgrattad, kajakid ja suusad unustamatutele retkedele kaasa võtta. 

Panipaik iga asja jaoks

Käepärasuse poolest on Berlingoga raske võistelda. See on valgusküllane, ruumikas ja mugav. Selle maht on muljetavaldav - L2 versioon mahutab 4000 liitrit ja sel on 3 meetri pikkune laadimisala. Tänu 92-liitrisele laepanipaigale ja lisapanipaikadele igal küljel ei jää sõitjateruumi midagi vedelema. 

Uued tehnoloogiad

Citroën Berlingo on alates 1996. aastast palju muutunud, ja seda eriti turvalisuse ja ühenduvuse vallas. Kolmanda põlvkonna Berlingo on tehnoloogiat täis - sel on 18 juhiabisüsteemi ja neli ühenduvustehnoloogiat. Muuda oma sõidud turvaliseks ja naudi neid nagu ei kunagi varem. 

TUNTUD DISAIN

Kuulsa märgiga

Citroën Berlingo on saanud brändi uutele mudelitele iseloomuliku, terve auto laiusse sirutuvate otstega kroomembleemiga eristuva ja võimsa esiosa. Sellele lisanduvad Airbumps® õhkpadjad külgedel ja värviline signatuur udutulede ümber, mis lisavad auto tugevale disainile ja sihvakatele joontele sõõmu värsket õhku. 

MUGAVUS AUTOS

Veel rohkem ruumi

Tänu Advanced Comfort tehnoloogiale pakub Citroën Berlingo kõikidele reisijatele küllaldaselt mugavust. Berlingos on erakordselt palju valgust ja uskumatult mahukad panipaigad, samuti 775-liitrine pagasiruum L1-suuruse puhul ja 1050-liitrine L2-suuruse puhul, millest 186 liitrit on igapäevaelu hõlbustamiseks mõeldud panipaigad.

TEEME SÕITMISE LIHTSAMAKS

18 juhiabisüsteemi

254_Driving-Aid
Citroën Berlingo pakub sulle 18 juhiabisüsteemi abil turvalist sõitu ja meelerahu.

Ühenduvus esmajärjekorras

Created with Sketch.
8-tollise puuteekraaniga ja mõne versiooni puhul juhtmevaba nutitelefoni laadimisega Citroën Berlingo teeb su sõidud lihtsamaks. 

ÜHENDUVUSTEENUSED

Created with Sketch.

Citroën connect assist

Citroën Connect Box suudab tänu GPS-i ühendusele sulle hädaabikõne- ja abiteenuse kaudu abi saata.
257_Connect_Nav

Citroën connect nav

Veebipõhine navigatsioonisüsteem pakub muuhulgas reaalajas liiklusolude ja parkimise hindade infot.
256_Connect_Play

Citroën connect play

Berlingo on varustatud Mirror Screen funktsiooniga. See võimaldab auto puuteekraani kaudu oma nutitelefoni kasutada.

UUS CITROËN Ë-BERLINGO

100% ëlektriline pereauto
Uus Citroën ë-Berlingo on ideaalne sõiduk neile, kes naudivad aktiivset elu ja on keskkonnateadlikud. Uus Citroën ë-Berlingo on praktiline ja mitmekülgne partner, nii et saate vaba aja veetmise võimalusi veelgi suurema meelerahuga nautida. 

SÄÄSTLIKUD MOOTORID

100% ëlektrimootor
Elektrimootor haldab veojõudu vastavalt valitud sõidurežiimile ja sõidutingimustele. Selle võimsus 100 kW (136 hj) / 260 Nm võimaldab saavutada maksimaalse kiiruse 135 km/h olenemata kasutatavast režiimist.

4 diiselmootorit

Saad valida mitme diiselmootori vahel: 

  • 100 hj BlueHDI diiselmootor koos manuaalkäigukastiga
  • 130 hj BlueHDi diiselmootor koos Stop & Start funktsiooni ja manuaalkäigukastiga
  • 130 hj BlueHDi diiselmootor koos Stop & Start funktsiooni ja 8-käigulise automaatkäigukastiga.

KÄIGUKASTID

Head tulemused

Citroën Berlingol on uus kaheksakäiguline EAT8 automaatkäigukast. See on saadaval koos BlueHDi 130 S&S mootorivariandiga ning pakub suuremat mugavust ja sõidunaudingut. Lisaks muudab see käiguvahetuse sujuvaks ning optimeerib kütusekulu ja CO2-heidet.

VERSIONS

KASULIK LISAVARUSTUS

Veelgi modulaarsem

Lisaks eriti modulaarsele interjöörile on Citroën Berlingo ka väljastpoolt erineva lisavarustuse abil täiendatav. Alates pagasivedamise võimekust suurendavatest katuseraamidest kuni erinevate haakekonksudeni - loo endale kõige praktilisem auto. 
  • Blanc Banquise
  • Sable
  • Gris Acier
  • Deep Blue
  • Noir Onyx
  • Gris Platinum
Eestvaade
Tagantvaade

PROFESSIONAALIDE ABILINE AASTAST 1996

Rahvusvaheline aasta kaubik 2019

Alates 1996. aastast on toodetud üle 1,5 miljoni Citroën Berlingo. Kolmanda mudelipõlvkonna nimeks sai Citroën Berlingo Van. Disaini, kinnitusvõimaluste ja modulaarsuse poolel on tehtud suuri muudatusi. Kõikidele äriklientidele ideaalne partner Berlingo Van sai 2019. aastal ka rahvusvahelise aasta kaubiku tiitli (IVOTY).