SKIP TO CONTENT

UUED CITROËN C5 X JA C5 X HYBRID

PISTIKHÜBRIID või BENSIINIMOOTORIGA

Uus Citroën C5 X ühendab endas hämmastavas kooskõlas sedaankerega sõiduki elegantsi, universaalkerega sõiduki dünaamilisuse ja linnamaasturi rühikuse. See mudel on saadaval pistikhübriidiga ja bensiinimootoriga. Valik on teie!

VEENEV JA TEHNOLOOGILINE

VEELGI LUMMAVAM REISIKOGEMUS

UUS C5 X HYBRID

Kohandatuna katmaks valdavat osa igapäevastest sõitudest iseloomustab Citroën C5 X Hybrid mudelit sõitmisel ülim sujuvus ja dünaamilisus

  • 180-hj sisepõlemismootori ja 81,2-kW (110-hj) elektrimootori jõul kombineeritud võimsusega 225 hj ja kombineeritud väändega 360 Nm;
  • 4 sõidurežiimi: Electric, Hybride, Confort ja Sport;
  • Sõiduulatus kuni 55 km/h täiesti müravaba sõit ilma keskkonda heitgaasidega reostamata kuni 135 km/h elektrilises sõidurežiimis.
RAHU MAA PEAL.
Uues Citroën C5 X mudelis on ühendatud veenev disain, sedaankerega mudelite elegantsus, universaalkerega mudelite dünaamilisus ja praktilisus ja linnamaasturi turvalisus ning rühikus. Citroën Advanced Comfort® täiustatud mugavusvarustusele mööduvad sõidud selle masinaga erakordse meelerahu atmosfääris äriklassi tingimustes. Et sõitmine ei sarnaneks lõputu rööprähklemisega, on uus Citroën C5 X mudel varustatud tipptehnoloogiliste seadmetega usaldamaks juhi funktsiooni osaliselt sõiduki hoolde ning uue sideliidesega 12’’ HD puutetundliku ekraaniga tahvelarvutil koos häälkäskluste toega. 

AVANGARDNE SILUETT

ELEGANTNE JA DÜNAAMILINE

C5 X mudel on oma stiililt täiesti ainulaadne, ühendades endas sedaankerega sõiduki elegantsi, mis eeskätt väljendub pikas kapotis, universaalkerega mudeli dünaamilisuse koos suure pagasiruumiga ja linnamaasturi rühikuse suurtel ratastel.

KUTSE REISILE ABSOLUUTSETES MUGAVUSTINGIMUSTES

ENNEOLEMATU MUGAVUS

Uus Citroën C5 X lausa kiirgab soojust ja rahu mõõtmatu avaruse juures. Ohtralt ruumikust, kutsuvalt ahvatlev miljöö, ainukordne peensus ka kõige pisemates detailides ja enneolematult praktilised aspektid lausa kutsuvad sõidule.

TÄIUSLIK MEELERAHU

TEHNOLOOGIA TURVALISUSE JA MUGAVUSE TEENISTUSES

Uus Citroën C5 X lausa pakatab tipptehnoloogilistest lahendustest, et muuta kõik teie sõidud mugavaks, muretuks ja turvaliseks.

SEOTUD TEENUSED

255_Security

MY CITROËN ASSIST

Hädaabi- ja autoabikõnede teenus võimaldab vajaduse korral vastavad väljahelistamised.
257_Connect_Nav

MY CITROËN DRIVE PLUS

Navisüsteem edastab liiklusinfo, näitab kätte bensiinijaamade ja parklate asukohad ning kütusehinnad jne
256_Connect_Play

MY CITROËN PLAY PLUS

Ühilduvana Android Auto ja Apple CarPlay™ platvormidega kuvab see teie nutitelefoni rakendused puutetundlikule ekraanile.

MOOTORIVALIK

PISTIKHÜBRIID või BENSIINIMOOTORIGA

Ideaalselt sobiv kõikideks erinevateks kasutusteks on C5 X Hybrid mudelis ühendatud kõik 100% elektrijõul sõitmisega kaasnevad eelised igapäevasteks sõitudeks selle, 81,2-kW mootori jõul, mille sõiduulatust täiendab PureTech 180 Stop & Start Euro 6.3 sisepõlemismootor pikemateks sõitudeks. Tehnoloogia, mis võimaldab väga madalad CO2 heitmekogused, alates 29 g/km (WLTP tsüklis).

8-käiguline, elektrilise lülitusega ë-EAT8 automaatkäigukast tagab ülimalt sujuva sõidu ja märkimisväärse sõidumugavuse 360-Nm väänderessursi juures, mis on saadaval ilma viivituseta.

Uus Citroën C5 X on varustatud võimsate, tõhusate ja Euro 6.3 kinnitusega bensiinimootoriga vastavalt valikule kas PureTech 130 Stop & Start või PureTech 180 Stop & Start.

Veelgi suurema sujuvuse ja meelerahu tagamiseks roolis on C5 X varutatud 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga.