Kuupäev:Veho käsitleb Teie isikuandmeid EL andmekaitse seadusandlusele vastavalt. Palun tutvu lähemalt Veho andmekaitse põhimõtetega

Uuenenud Jumper – ekspertidelt proffidele

1 2 3

Jumper on tõeline müügihitt oma ligi 800 000 müüdud sõidukiga alates selle mudeli esmaesitlusest. Uue ajastu künnisel on Citroëni eksperdid välja töötanud uuendused, mis on leidnud kasutust just uues Jumperis.

Jumperi populaarsus on põhjendatud – seesmise ruumikuse ja välismõõtmete suhe on antud autoklassi parimaid. Valida on 4 erineva pikkuse ning 3 kõrguse vahel, koos sobiva istmeskeemiga leiab õige kombinatsiooni igaüks.

Uuendused sõiduki välisdisainis muudavad selle asjalikult stiilseks ja moodsaks. Nagu ikka, on uuenduste eesmärgiks ergonoomika parandamine ning kasutusmugavuse ja turvalisuse suurendamine.

Jumperi mugavusvarustus on omas klassis üks parimaid. Võtmesõnaks on siingi mahutavus, sest kõik vajalik mahub tõepoolest kenasti hinda ja nii jääb Jumperi maksumus alati konkurentsivõimeliseks. Intelligentne tehnika aitab juhti mäkketõusul, kontrollib rehvirõhku ja aitab jälgida teed ning sõidukiirust.

Jumperi uued mootorid annavad olulise säästu, sest sest nii kütusekulu kui ülalpidamiskulud on võrreldes eelmise põlvkonna sõidukitega tublisti vähenenud.

Citroëni tarbesõidukitele kehtib 3 a või 100 000 km garantii. Soovi korral on võimalik soetada lisagarantii.

Töölaua versioon