Skip to content
ËLECTRIC FOR ALL

ELEKTRILINE MUDELIVALIK

Vali Citroëni elektriliste mudelitega jätkusuutlik ja vastutustundlik mobiilsus. 

Alates uuest ë-C4 sedaanist kuni uue Citroën ë-SpaceToureri ja elektrilise liiklusvahendi AMI-ni on nad kõik liikumiseks loodud, olgu siis tegemist pikkade sõitude või linnakeskkonnaga. Lihtsalt vali oma vajaduste jaoks sobivaim!

ELEKTRIAUTODE EELISED

Tutvu elektriautode eelistega. 

Pakuvad sujuvat, vaikset ja emissioonivaba sõitu, koheselt kättesaadavat pöördemomenti, kiirlaadimist jne. 

Tõeline enamiku kasutusviiside jaoks kohandatud tehnoloogia küllus, mis vastab homsetele väljakutsetele juba täna!

ELEKTRILISE SÕIDU EELISED 

Sõida ë-mugavus režiimis

Naudi ainulaadset sõidumugavust tänu täiselektrilisele jõuülekandele.

Sinu elektriauto on vaikne ja sellega on lihtne manööverdada nii linnas kui suurtel teedel. Dünaamiline, rahustav ja sujuv elektriline sõit, sealjuures: 

Vibratsioonide ja jõnksatuste vaba, käiguvahetusteta, täielikult sujuv sõit,

Koheselt kättesaadav pöördemoment, mis pakub närvekõditavaid elamusi,

Distantsilt seadistatavad teenused, mis loovad igapäevaselt meelerahu.

Soodne ülal pidada

Kokkuhoiu tagavad ka:

  • *Madalamad ülalpidamiskulud tänu vähenenud hoolduskuludele,
  • *Riiklikud toetusmeetmed.
  • *Uue ë-C4 akul on 70% mahutavuse garantii 8 aastat või 160 000 kilomeetrit.

CITROËN Ë-C4

Täiselektriline igapäevasõit on nüüd ë-C4-ga võimalik. Citroëni uus sedaan kehastab kõrgtehnoloogilist ja tänapäevast mobiilsust, pakkudes võrreldamatut sõidukogemust. Naudi vaikset ja mugavat reisijateruumi, emissioonivaba sõitu ja kolme sõidurežiimi, mis aitavad sul igast teest maksimumi võtta. 

Väljast on uus ë-C4 linnamaasturit meenutava välimusega kompaktne sedaan. Selle ebatavaline disain eristab seda konkurentidest!

UUS CITROËN Ë-BERLINGO

Uue, elektrilise Citroën ë-Berlingo versiooniga naudite piiramatult täiesti sujuvat ning müravaba ja vibratsioonideta sõitu. Selle masina kasutuskulud on vägagi mõistlikud ning jäävad madalamateks sisepõlemismootoriga Berlingo kasutuskuludest. See on hõlpsalt kasutatav lihtsate ja praktiliste laadimislahendustega ning selle läbisõiduulatus ühe laadimiskorraga on 280 km (WLTP tsükli järgi mõõdetuna).

UUS CITROËN Ë-SPACETOURER

Täiselektrilise Citroën ë-SpaceToureri rahulike voolavate joontega disain on ühtaegu energiline ja rahustav. Praktilisustki pole unustatud - sellel on kõik SpaceToureri eelised, sealhulgas pagasiruumi maht ja istekohtade arv.

See täiselektriline auto on ideaalne kaaslane: eeskujulik sõiduulatus kuni 330 km ja kiirlaadimine kuni aku 80% täituvuseni 30 minutiga on ühendatud kompromissitu mitmekülgsuse ja praktilisusega. Akul on 70% mahutavuse garantii 8 aastat või 160 000 kilomeetrit.

CITROËN AMI - ELEKTRILINE MOBIILSUS ALATES 14. ELUAASTAST

Citroëni julgus on juba üle sajandi autotööstust edendanud ja mobiilsust inimestele kättesaadavaks teinud. 2020. aasta on võtmetähtsusega AMI jaoks - see on sakkidega logo kandva brändi üks kõige anti-konformistlikumaid tooteid. Selle eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele inimestele võimalust linnas ohutult ja emissioonivabalt ringi liikuda. Alates 14. eluaastast kasutataval täiselektrilisel neljarattalisel on kaks istekohta, minimalistlik, ent mugav reisijateruum ja täielikult isikupärastatav välimus.