Skip to content
linnamaasturid

CITROËN AIRCROSS LINNAMAASTURID


Citroën SUV linnamaastureid eristab teistest sõidukitest selles SUV linnamaasturite segmendis nende seikluslik stiil ja nende täiuslik moduleeritavus. 

 

Täiesti omast klassist mugavusomadused sõitmisel tänu progressiivsele, hüdrauliliste piirajatega vedrustusele Suspensions à Butées Hydrauliques Progressives®, suurel hulgal tipptehnoloogilistele lahendustele (juhtimisabid, turva- ja ohutusvarustus, multimeedia teenused jne), samuti suure mahutavusega pagasiruumile. 

UUS CITROËN C5 AIRCROSS

Citroën C5 Aircross, mis on täiesti omaette klassist nii oma mugavuse, ruumikuse kui ka moduleeritavuse poolest, uhkeldab nüüdsest uue stiiliga, mis väljendab ühtviisi rohkem jõulisust kui ka suuremat isikupära. Tegemist on uue mudeliversiooniga, mida iseloomustab uus stiil nii sõiduki välis- kui ka sisekujunduses: esiosa, tulede valgusjoone stiil, veljed, värvivalik ja materjalid, 10’’ puutetundlik tahvelarvuti, keskkonsool jne. 

 

Uus Citroën C5 Aircross pakub enneolematut meelerahu sõiduki pardal tänu tipptehnoloogilistele turva- ja ohutussüsteemidele ja juhtimisabidele ning viimase põlvkonna ühenduvusega teenuste pakkumisele.

UUS CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID

Uue Citroën C5 Aircross Hybrid - pistikhübriidiga on mugavus sõidukis omandanud täiesti uue kvaliteedimõõtme tänu elektrisõiduki poolt pakutavatele sõiduomadustele igapäevastel sõitudel, sõiduulatusega kuni 55 kmWLTP protokolli järgi mõõdetuna , ning piiramatule sõiduulatusele pikemateks sõitudeks tänu bensiinimootorile.

 

CITROËN C3 AIRCROSS

Citroën C3 Aircross paistab linnamaasturite hulgas silma tänu oma reipusele ja maastikuvõimekusele. Selle haarduvuskontroll ja suured rattad võimaldavad sul kõikidel teedel seigelda. C3 Aircrossi välimus on ühtaegu karm ja kompaktne, kõrget kapotti rõhutavad terve auto laiusesse sirutuvad kroomembleemi otsad, mille vahel on äratuntava disainiga LED-tuled.