linnamaasturid

CITROËN AIRCROSS LINNAMAASTURID


Citroëni linnamaasturid paistavad oma segmendis silma oma seiklusliku stiili ja suurepärase modulaarsusega. Need pakuvad võrreldamatut sõidumugavust tänu Progressive Hydraulic Cushions-tehnoloogiaga vedrustuse äärmisele tõhususele ja arvukatele tehnoloogiatele, sealhulgas juhiabisüsteemid, ohutusfunktsioonid, multimeedia- ja ühenduvusteenused jne, mahukas pagasiruum lisab aga praktilisust.

CITROËN C5 AIRCROSS

Citroën C5 Aircross pakub oma Progressive Hydraulic Cushions-tehnoloogiaga vedrustuse ja Advanced Comfort tehnoloogiaga istmete abil uuel tasemel mugavust. Uusima põlvkonna Citroën C5 Aircrossil on 20 juhiabisüsteemi ja 6 ühenduvustehnoloogiat. See on oma kolme eraldi tagaistmega ka eriti modulaarne.

 

CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID

Citroën C5 Aircross Hybrid on Citroëni esimene pistikuhübriid. See ühendab endas elektriajami mugavuse ja sisepõlemismootori mitmekülgsuse, pakkudes nii igapäevasõitudel kui pikematel reisidel kõiki 100% elektrilise sõidu eeliseid. Vali vastutustundlik sõit Citroën C5 Aircross Hybridiga, mis pakub äärmist jõudlust kuni kiiruseni 135 km/h.

 

CITROËN C3 AIRCROSS

Citroën C3 Aircross paistab linnamaasturite hulgas silma tänu oma reipusele ja maastikuvõimekusele. Selle haarduvuskontroll ja suured rattad võimaldavad sul kõikidel teedel seigelda. C3 Aircrossi välimus on ühtaegu karm ja kompaktne, kõrget kapotti rõhutavad terve auto laiusesse sirutuvad kroomembleemi otsad, mille vahel on äratuntava disainiga LED-tuled.