Skip to content

CITROËN C3 AIRCROSS

Ideaalne linnamaastur tänavatele ja vabaajategevusteks

Citroën C3 Aircross edeneb karjääriredelil ja täiendab oma iseloomu värske väljendusrikka esiosa, uute dekoratiivelementide ja veelgi suurema mugavusega.

Mitmekülgne ja modulaarne Citroën C3 Aircross on ideaalne kaaslane nii linnatänavatele kui vabaajategevusteks!

 

AVASTA UUS CITROËN C3 AIRCROSS

ERISTUV, MUGAV JA MITMEKÜLGNE

Advanced comfort istmed

Uus Citroën C3 Aircross on veelgi mugavam tänu uutele Advanced Comfort istmetele.

Modulaarsus

Uus Citroën C3 Aircross jääb modulaarsuse etaloniks tänu oma kaheosalisele kokkuklapitavate seljatugedega  tagaistmele, mille mõlemat poolt saab üle 150 mm nihutada, ning tasaselt kokkuklapitavale esiistmele, mis võimaldab autosse mahutada kuni 2,4 m pikkuseid esemeid.

Ruumikus

Uue Citroën C3 Aircrossi erakordne ruumikus on loodud kõiki reisijaid silmas pidades ning selle pagasiruum on oma segmendis eeskujuks.
Grip control
Uue Citroën C3 Aircrossiga on tänu Grip Control maastikusõidurežiimidele ja mäestlaskumisabiga julge tunne ka linnast välja seiklema minnes. 

VEELGI ENESEKINDLAM DISAIN

Rohkem isikupärastamise võimalusi

Citroën C3 Aircrossi enesekindlam esiosa on täiesti ümber kujundatud, et väljendada rohkem jõulisust. Auto välimuse isikupärastamiseks on saadaval 70 võimalikku kombinatsiooni, lisaks ka velgede valik. C3 Aircross pakub ka nelja sisekujundust, millest igaühel on oma iseloom.

VEELGI ENAM MUGAVUST

Citroën loob oma klientidele veelgi kodusema tunde oma Citroën Advanced Comfort® programmi abil.

Citroën C3 Aircross on aktiivse eluviisi jaoks loodud mugav linnamaastur: see on endiselt modulaarne, ruumikas ja valgusküllane, mugavust lisavad Citroën C5 Aircrossilt tuttavaks saanud Advanced Comfort istmed.

TEHNOLOOGIAD, MILLE ABIL PÜÜDA OLULISI HETKI

C3 Aircross pakub ohtralt erinevaid tehnoloogiaid, mis kõik hoolitsevad rahuliku ja turvalise sõidu eest.
  • Kaki Grey
  • Pepper Red
  • Voltaïc Blue
  • Noir Perla Nera
  • Gris Platinium
  • Gris Acier
  • Polar White
Eestvaade
Tagantvaade

4 MOOTORIT

Tehnoloogia ja pelgupaik maailma eest, mida toetavad ökonoomsed ja tõhusad uusima põlvkonna mootorid. Linnamaastur on saadaval PureTech bensiinimootoriga (110 ja 130 hj) või BlueHDi diiselmootoriga (110 ja 120 hj).

PureTech 110 S&S ja BlueHDi 110 S&S mootoritega pakutakse 6-käigulist manuaalkäigukasti, PureTech 130 S&S ja BlueHDi 120 S&S mootoritega pakutakse EAT6 automaatkäigukasti.