Skip to content
luukpärad

CITROËNI LUUKPÄRADE MUDELIVALIK

Citroëni luukpärad pakuvad sulle alati veel veidi enam mugavust ja stiilsust. Citroëni luukpärasid iseloomustavad peened siluetid, voolavad jooned, mugavad reisijateruumid, tipptasemel tehnoloogia ja äärmine elegants, mis käivad käsikäes sõidumõnu ja meelerahuga. 

UUS CITROËN C4

Uus Citroën C4. Citroëni kompaktne luukpära tuleb taas! See on ideaalne partner sinu pikkadeks autosõitudeks tänu oma Progressive Hydraulic Cushions-tehnoloogiaga vedrustusele ja Advanced Comfort istmetele. Sel on jõudu ja iseloomu, mida võimendavad suured rattad ja tugevad jooned. Saadaval nii 100% elektrilisena kui bensiini- või diiselmootoriga. 

 

UUS CITROËN Ë-C4 electric

Luukpärale iseloomulikult elegantne, samas linnamaasturilikult jõuline uus Citroën ë-C4 - 100% ëlectric on varustatud 50 kWh akuga, mis pakub sõiduulatust kuni 350 kilomeetrit (WLTP, kergsõidukite ülemaailmne ühtlustatud katsemenetlus). Advanced Comfort istmete pehmus ja erinevad lihtsaltkasutatavad teenused pakuvad 100% vastutustundlikku mugavust. 100% elektrilisel luukpäral on mitmeid detaile, mis eristavad seda sisepõlemismootoriga versioonist, näiteks "ë" logo tiibadel ja auto tagaosal ning 18-tollised spetsiaalselt energia säästmiseks arendatud Crosslight teemantmustriga valuveljed. 

UUS CITROËN C5 X

Oma stiili poolest on Citroën C5 X mudel Citroëni filosoofia täiuslik kehastus. C5 X mudel on originaalne ning selles on ühendatud luukpära elegants, universaalkere dünaamilisus ja SUV-linnamaasturi kõrgendatud platvorm. 

Citroën C5 X mudeli, Citroën Advanced Comfort® programmist tulenev võrreldamatu mugavus tagab rohkelt nauditavaid sõiduelamusi. 

Citroën C5 X pakatab tipptehnoloogilistest lahendustest sõidu muutmiseks võimalikult lihtsaks ja mugavaks, seda eeskätt tänu suuremõõtmelisele, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldavale Head up näiduplokile, teed isejuhtiva sõidukini sillutavatele juhiabidele, samuti täiesti uuele sideliidesele koos 12’’ HD puuteekraaniga häälkäskluste toega tavakõnes antuna.

 

UUS CITROËN C5 X HYBRID

Uus Citroën C5 X Hybrid on tipptehnoloogiline ja modernne sõiduk, milles on ühendatud ühtviisi nii mugavus kui ka kasutamise mitmekülgsus: ë-Comfort klass kannab sõidu tähendust salongi täielikus isoleerituses nii sõidumürast kui ka välisest mürasaastest, suurima meelerahu juures, justnagu kapseldatuna täiesti omaette maailma, millest on välja filtreeritud kõik välised mõjutused. 

Müravaba ja sujuv sõit, sõidumugavus, vedrustuse mugavus, Advanced Comfort nauditavad mugavusistmed, vibratsioonivaba salong, ergonoomia ning otstarbekohaste kasutajaliideste ja teenuste kasutajasõbralikkus – kõik selle sõiduki juures viitab ülimalt mugavale sõidukeskkonnale nii juhi kui ka reisijate jaoks.