luukpärad

CITROËNI LUUKPÄRADE MUDELIVALIK

Toujours plus de confort et de style avec les modèles de la gamme Berline Citroën. Silhouettes raffinées, lignes fluides, intérieurs tout confort, technologies... L’élégance  des modèles de la gamme Berline Citroën se mêle au plaisir de conduire en toute sérénité .

UUS CITROËN C4

Uus Citroën C4. Citroëni kompaktne luukpära tuleb taas! See on ideaalne partner sinu pikkadeks autosõitudeks tänu oma Progressive Hydraulic Cushions-tehnoloogiaga vedrustusele ja Advanced Comfort istmetele. Sel on jõudu ja iseloomu, mida võimendavad suured rattad ja tugevad jooned. Saadaval nii 100% elektrilisena kui bensiini- või diiselmootoriga. 

 

UUS CITROËN Ë-C4 - 100% ëlectric

Luukpärale iseloomulikult elegantne, samas linnamaasturilikult jõuline uus Citroën ë-C4 - 100% ëlectric on varustatud 50 kWh akuga, mis pakub sõiduulatust kuni 350 kilomeetrit (WLTP, kergsõidukite ülemaailmne ühtlustatud katsemenetlus). Advanced Comfort istmete pehmus ja erinevad lihtsaltkasutatavad teenused pakuvad 100% vastutustundlikku mugavust. 100% elektrilisel luukpäral on mitmeid detaile, mis eristavad seda sisepõlemismootoriga versioonist, näiteks "ë" logo tiibadel ja auto tagaosal ning 18-tollised spetsiaalselt energia säästmiseks arendatud Crosslight teemantmustriga valuveljed.