Skip to content

CITROËNI PEREAUTODE VALIK 

Tutvu Citroëni pereautode valikuga, kust leiad Citroën SpaceToureri, Citroën Berlingo. Viis, seitse või isegi kuni üheksa kohta - vali just selline Citroën, nagu sulle kõige paremini sobib, kõigile on ruumi! Need on igapäevasõitudel praktilised, pakkudes sulle tõelist mugavust, turvalisust ja imelist sõidukogemust. Tänu äärmisele modulaarsusele saad kasutada autosolevat ruumi, arvukaid panipaiku ja moodsat tehnoloogiat, et terve pere õnnelikuks teha.

CITROËN BERLINGO 

Reisi kõikjale Citroën Berlingoga. Kuni 7-kohaline mahtuniversaal vastab sinu suure pere vajadustele nii modulaarsuse kui ruumi poolest. Tunned end selle valgusküllases salongiliku ja sõbraliku atmosfääriga reisijateruumis nagu kodus. Advanced Comfort tehnoloogia pakub igale reisijale võrreldamatut mugavust. Vajad rohkem ruumi? Terve maailm on sinu päralt tänu L1-suuruses Berlingo 775-liitrisele ja L2-suuruse 1050-liitrisele pagasiruumile.

CITROËN SPACETOURER

Kõikideks väljasõitudeks ideaalne Citroën SpaceTourer mahtuniversaal pakub tänu oma Advanced Comfort istmetele võrreldamatut mugavust ja ruumi. Peredele mõeldud mahtuniversaal mahutab kuni kaheksa inimest ja on saadaval kolmes erinevas pikkuses ning Feel ja Shine varustustasemel. Sees saavad kõik reisijad nautida suurt eraldi päikesevarjudega klaaskatust. LED-valgustus loob reisijateruumi hubase ja turvalise atmosfääri.