minibussid

MINIBUSSID

Citroën pakub mitmeid autosid, mis on loodud sinu klientide või lihtsalt gruppide transportimiseks. Citroën Grand C4 SpaceTourer, Citroën Grand C4 SpaceTourer Business Lounge, Citroën SpaceTourer Business ja Citroën Berlingo loodi täielikku mugavust silmas pidades. 

CITROËN SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

Olenemata sellest, kas oled eraauto- või taksojuht, tegeled VIP-transpordiga või suurklientide sõidutamisega, Citroën SpaceTourer Business Lounge vastab oma tipptasemel mugavusega sinu ootustele. See on nüüd saadaval ka elektrilisena, mille hääletu ja emissioonivaba sõit muudab kogu kogemuse veel mugavamaks ja rahulikumaks.

 

CITROËN SPACETOURER

Citroën SpaceTourer pakub tänu oma Advanced Comfort istmetele ja Progressive Hydraulic Cushions-tehnoloogiaga vedrustusele võrreldamatut mugavust. Citroën ë-SpaceTourer pakub kõike seda mida SpaceTourergi, kuid 100% elektrilisena. Näiteks saab valida kolme pikkuse vahel, et mahutada kuni üheksa inimest, sisemus on eriti modulaarne, auto on varustatud 15 meelerahu pakkuva juhiabitehnoloogiaga ja 1,9-meetrine kõrgus tähendab, et auto mahub igasse parklasse.

 

CITROËN GRAND C4 SPACETOURER

Seitsmekohalisel Citroën Grand C4 SpaceToureril on olemas kõik, mida oma pesakonna transportimiseks vajad. Seitsmekohaline mahtuniversaal on äärmiselt praktiline ja mitmekülgne ning teeb perekonna mugavuse oma südameasjaks. See on tänu oma arvukatele panipaikadele ja modulaarsusele kogu pere tegevusteks äärmiselt sobiv. Advanced Comfort tehnoloogiaga istmete tugi ja pehmus saab kõikide lemmikuks. Saad hetkega istmete paigutust viie ja seitsme koha ning pagasiruumi suurust 645 ja 704 liitri vahel vahetada. 

 

 

 CITROËN BERLINGO

Précurseur en matière de ludospaces depuis 1996,  Citroën Berlingo propose, outre un confort de haut niveau, une modularité exceptionnelle grâce à ses sièges individuels et une large palette de teintes extérieures. L’accessibilité arrière, facilitée par ses deux portières latérales coulissantes,et son habitabilité , font partie de ses nombreux avantages. En taille M, Citroën Berlingo dispose d'un large volume de coffre capable d’atteindre 775 litres avec une taille de 4,40 m de long, et jusqu’à 1 050 litres en taille XL pour 4,75m de long. Passez de 5 à 7 places en un claquement de doigt!