Skip to content
minibussid

MINIBUSSID

Citroën pakub mitmeid autosid, mis on loodud sinu klientide või lihtsalt gruppide transportimiseks. Citroën SpaceTourer Business ja Citroën Berlingo loodi täielikku mugavust silmas pidades. 

CITROËN SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

Olenemata sellest, kas oled eraauto- või taksojuht, tegeled VIP-transpordiga või suurklientide sõidutamisega, Citroën SpaceTourer Business Lounge vastab oma tipptasemel mugavusega sinu ootustele. See on nüüd saadaval ka elektrilisena, mille hääletu ja emissioonivaba sõit muudab kogu kogemuse veel mugavamaks ja rahulikumaks.

 

CITROËN SPACETOURER

Citroën SpaceTourer pakub tänu oma Advanced Comfort istmetele ja Progressive Hydraulic Cushions-tehnoloogiaga vedrustusele võrreldamatut mugavust. Citroën ë-SpaceTourer pakub kõike seda mida SpaceTourergi, kuid 100% elektrilisena. Näiteks saab valida kolme pikkuse vahel, et mahutada kuni üheksa inimest, sisemus on eriti modulaarne, auto on varustatud 15 meelerahu pakkuva juhiabitehnoloogiaga ja 1,9-meetrine kõrgus tähendab, et auto mahub igasse parklasse.

 

 CITROËN BERLINGO

Précurseur en matière de ludospaces depuis 1996,  Citroën Berlingo propose, outre un confort de haut niveau, une modularité exceptionnelle grâce à ses sièges individuels et une large palette de teintes extérieures. L’accessibilité arrière, facilitée par ses deux portières latérales coulissantes,et son habitabilité , font partie de ses nombreux avantages. En taille M, Citroën Berlingo dispose d'un large volume de coffre capable d’atteindre 775 litres avec une taille de 4,40 m de long, et jusqu’à 1 050 litres en taille XL pour 4,75m de long. Passez de 5 à 7 places en un claquement de doigt!