SKIP TO CONTENT

CITROËN JUMPER

UUS CITROËN Ë-JUMPER ËLECTRIC

Uus 100% elektriline Citroën ë-Jumper ühendab endas elektriajami eelised ja kõik sisepõlemismootoriga versiooni omadused nagu iseloom, mõõtmed, pagasiruumi maht ja kandevõime.

KUNI 17 M³ RUUMI

Kaubaruumi mahu mõttes on Citroën Jumper selgelt oma segmendi tippude seas, laadimisala laiuse poolest lausa parim. Sellest piisab suuremõõdulise kauba vedamiseks ja tööinimese elu palju kergemaks muutmiseks. 

KOLMEKORDNE MUGAVUS 

Citroën Jumper ja uus Citroën ë-Jumper pakuvad igapäevast mugavust ja mõnusaid istmeid, käepäraseid panipaiku ja ühenduvust. Müraisolatsioon ja vedrustus on loodud kompromissitut sõidumugavust silmas pidades. Samuti pakub erinev lisavarustus mugavat ratastel kontorit, et ka paberitöö saaks tehtud.

 KOHANDATUD PLATVORM

SINU ÄRI JAOKS LOODUD

Uus Citroën ë-Jumper ja Citroën Jumper on saadaval neljas pikkuses ja kolmes kõrguses kandevõimega kuni 1890 kg (kabiiniga šassii puhul), kaubaruumi mahuga kuni 17 m³ ja täismassiga kuni neli tonni. Kaubiku suured uksed on loodud laadimist lihtsustama. Worker ja Driver versioonid on kohandatud erinevate kasutusvaldkondade ja -viiside jaoks. Vali endale sobivaim!

KOHANDATUD MUGAVUS

NAUDITAVAD KAUBIKUD

Vaatamata oma võimsale ja stiilsele olekule on Jumper vaikne ja rahulik. Kabiinis tagab täiustatud müraisolatsioon absoluutse rahu. Vedrustus hoolitseb selle eest, et teekonarused su sõitu ei häiriks. Advanced Comfort tehnoloogiaga istmed võimaldavad sul täielikult lõõgastuda.

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

11 JUHIABISÜSTEEMI

Turvalisus on Citroën Jumperi puhul olulisel kohal. Selle 11 juhiabisüsteemi teevad kõik su sõidud lihtsamaks.

ALATI ÜHENDATUD

Naudi erinevaid võimalusi, näiteks Citroën Connect Box, mis aitab sul oma kütusetarbimist jälgida või auto asukohta tuvastada.

CITROËN Ë-JUMPER: 100% ELEKTRILINE KAUBIK

100% ELEKTRILISE VERSIOONI EELISED

Uus 100% elektriline ë-Jumper on spetsiaalselt töötegemise jaoks loodud. Valida saab kahe sõiduulatusega variandi vahel (kuni 340 km, WLTP), mille ülalpidamiskulud on väiksed ning kõik igapäevasõidud saavad tehtud - ka emissioonipiiranguga aladel.
Sel on kaks aku valikut - 37 kWh ja 70 kWh. Naudi ë-comfort režiimis sõitmise sujuvust ja vaikust.

MOOTORIVALIKUD

100% ELEKTRILINE AJAM

96 kW (120 hj)/260 Nm elektriajam kahe akuga: 

 • L1 ja L2 versioonidele saadavalolev 37 kWh liitium-ioonaku - sõiduulatus 200 km* (WLTP). 
 • L2, L3 ja L4 kabiiniga šassii variantidele saadavalolev 70 kWh aku - sõiduulatus 340 km* (WLTP). 

Tippkiirus 110 km/h (3,5-tonnise täismassiga) ja piiratud 90 km/h (4-tonnise täismassiga) Kolm käigukangi asendit: D (Drive), N (neutraalasend) ja R (tagurpidikäik).

3 BLUEHDi DIISELMOOTORIT

Citroën Jumperil on uusima põlvkonna mootorid, mis võimaldavad dünaamilist sõitu ja optimaalset kasutust. Saad valida kolme mootori vahel võimsusega 120-165 hj: 

 • 120 hj BlueHDi diiselmootor koos Stop & Start funktsiooni ja kuuekäigulise manuaalkäigukastiga 
 • 140 hj BlueHDi diiselmootor koos Stop & Start funktsiooni ja kuuekäigulise manuaalkäigukastiga 
 • 165 hj BlueHDi diiselmootor koos Stop & Start funktsiooni ja kuuekäigulise manuaalkäigukastiga

LISAVARUSTUS

Suurenda oma Citroën Jumperi kandevõimet laia lisavarustuse valikuga. Saad ka auto interjööri erineva lisavarustuse abil kaitsta ja kaunistada oma kabiini uute põrandamattide või istmekatetega. 
 • Blanc Banquise
 • Gris Acier
 • Gris Aluminium
 • Gris Graphito
 • Beige Golden White
 • Gris Fer
Eestvaade
Tagantvaade

CITROËN JUMPER PAKKUMISED

OPTIMISEZ VOTRE PARC AVEC CITROËN ET FREE2MOVE 

Grâce au logiciel Free2Move CONNECT FLEET, pilotez le suivi de votre flotte connectée en temps réel et réduisez les coûts de gestion de votre parc. 
Avec Free2Move FLEET SHARING, mettez à disposition de vos collaborateurs une solution digitale d’autopartage qui vous permet de réduire vos frais de déplacement.