Skip to content

CITROËN JUMPY JA ELEKTRILINE Ë-JUMPY

SPETSIALISTIDE SALARELV

Kohandatav platvorm

Olenemata sellest, kas oled käsitööline, kuller, töötad ehituse valdkonnas või pakud muid teenuseid, Jumpy on sinu jaoks õige auto! Igakülgselt läbimõeldud Citroën Jumpy kohandub kõikidele sinu vajadustele vastavaks. Funktsionaalne, praktiline ja ergonoomiline Jumpy põhineb kõige uuemal modulaarsel platvormil. 1400 kg kandevõimega, 6,6 m³ kaubaruumi mahuga ja 2,5-tonnise pukseerimisvõimega Jumpy on tõsiseltvõetav tegija.

3 kohandatud suurust

Citroën Jumpyl on erinevate tööde jaoks kohandatud versioonid, mis sobivad nii ehitusplatsidele, teedele kui linnadesse. See on saadaval kolmes erinevas pikkuses. Lisaks kahele põhilisele - 4,95 m pikkusele L2-suurusele ja 5,3 m pikkusele L3-suurusele - on see saadaval uues 4,6 m pikkuses versioonis, mis on ühtaegu kompaktne ja praktiline ning linnaeluks loodud, pakkudes linnas eriti kasuks tulevat manööverdamisvõimet. 

Täpselt sinu jaoks tehtud

Citroën Jumpy on sinu liitlane tööpäeva optimeerimisel. Mugav ja turvaline Citroën Jumpy on spetsialistidele ideaalne koostööpartner. Moduwork funktsiooniga Citroën Jumpy suudab transportida kuni 4 m pikkuseid esemeid. Saad valida ka suurema kabiini.  

3 SINU JAOKS TEHTUD VERSIOONI

Jumpy iga töö jaoks

Proffide partner Citroën Jumpy on saadaval kolmes versioonis, sobides iga äri jaoks. Worker versioon on saadaval L2- ja L3-suuruses (4,95 m ja 5,30 m) ning see sobib eriti hästi raskete koormate jaoks. Samuti L2- ja L3-suuruses saadavalolev Driver versioon loodi pikkadele sõitudele mõeldes. Uusim, 4,60 m pikkune L1-suuruses CityVan on loodud spetsiaalselt neile, kes sõidavad peamiselt linnas. Tänu L1 ja L2 versioonide väiksemale kõrgusele (1,9 m võrreldes L3-suuruse 1,94 m-ga) mahub Citroën Jumpy mugavalt kõikidesse parklatesse, kuhu tavaliselt on selle segmendi sõidukitega keeruline pääseda.

UUS CITROËN Ë-JUMPY

See on ideaalne elektriline koostööpartner, mis vastab kõikidele sinu mobiilsusvajadustele nii süda- kui äärelinnas.

330-kilomeetrise sõiduulatusega kaubik raputab oma enneolematu ühenduvuse, sõidukogemuse ja mugavusega tervet segmenti.

SUUREM MODULAARSUS

Moduwork ja suurem kabiin

Sinu igapäevasel partneril Citroën Jumpyl on mitmeid kasulikke omadusi, näiteks Moduwork, mis võimaldab kaasreisija istet liigutada, et pikki esemeid transportida. Lisaks ei ole suurema kabiini puhul vaja valida inimeste ja esemete transportimise vahel: autosse mahub kuni kuus inimest ja kaubaruumi maht on kuni 4 m³.

MUGAVUS IGA NURGA ALT

Mugavus sõites ja töötades

Citroën Jumpy esiistmed on ergonoomiliselt disainitud ja pakuvad kõrget isteasendit, andes sulle suurepärase ülevaate teel toimuvale. 

Kaubik on tänu sujuvale tööga veermikule ja suurepärasele vedrustusele võrreldamatult mugav. 

Käed-vabad liuguksed teevad sinu elu palju kergemaks. 

Kabiin on muudetud liikuvaks kontoriks ning see on varustatud kirjutusaluse ja tahvelarvuti hoidikuga, mis sobib tahvelarvutitele suurusega kuni 11 tolli. 

JUMPY COMBI 

Kuni 9 istekohta

Citroën Jumpy Combi on inimeste transportimiseks ideaalne auto. See mahutab L3-suuruses kuni üheksa inimest ja nende pagasi. Vastupidava ja funktsionaalse Citroën Jumpy Combi istmeid saab vastavalt sinu eelistustele ümber paigutada. 

Kõiki tagaistmeid saab eemaldada (lisavalik), et saavutada 4,5 m³ kaubaruum L1-suuruse ja 6 m³ kaubaruum L3-suuruse puhul. Teist istmerida saab kergelt kokku klappida, et tagaistmetele ligi pääseda.

KASULIKUD TEHNOLOOGIAD

16 juhiabisüsteemi

Jumpy 16 juhiabisüsteemi toetavad sind ja teevad su sõidud turvalisemaks.

Ühenduvusteenused

3D-navigatsioonisüsteem ja Mirror Screen aitavad sul oma sõite nautida.

SÄÄSTLIKUD MOOTORID

100% ëlektriline

Sujuv elektriline sõit, mis on üheaegselt elav ja rahulik. Võimsus 100 kW (136 hj), maksimaalne pöördemoment 260 Nm on kättesaadav alates 0 km/h, vaikne sõit, käiguvahetustevaba, kaks aku varianti: 50 kWh või 75 kWh.

Viis diiselmootorit, mille seast valida

Saad Jumpyle valida BlueHDi tehnoloogiaga diiselmootori võimsusega 100-180 hj. See diiselmootorite põlvkond pakub oma segmendis eriti madalat kütusekulu ja CO2-heidet (BlueHDi 120 S&S BVM6: 5,1 l/100 km ja 133 g/km CO2) ning madalaid ülalpidamiskulusid. Koos kuuekäigulise manuaalkäigukastiga on saadaval Stop & Start funktsiooniga 100 hj, 120 hj ja 150 hj mootorid. Kaheksakäiguline automaatkäigukast (EAT8) on saadaval koos Stop & Start funktsiooniga 120 hj ja 180 mootoritega. 

LISAVARUSUS

Täiusta oma kaubikut

Tee oma Jumpy lisavarustuse abil veel praktilisemaks. Võid valida kaubaruumi koti tööriistade jaoks, et need ümber ei vajuks, või lisada oma auto sisemusse tahvelarvuti- või mobiiltelefonihoidiku. Saadaval on ka haakekonksud ja katuseraamid. 
  • Blanc Banquise
  • Gris Acier
  • Noir Perla Nera
  • Gris Platinum
Eestvaade
Tagantvaade

SPETSIALISTIDELE MÕELDUD TEENUSED

Võid lasta oma Citroën Jumpyt ka täiendavalt ümber ehitada, et see sobiks veel paremini sinu vajadustega, ja kasutada kõiki pakutavaid teenuseid, et oma autopargil silma peal hoida ja seda optimeerida. 

OPTIMISEZ VOTRE PARC AVEC CITROËN ET FREE2MOVE 

Grâce au logiciel Free2Move CONNECT FLEET, pilotez le suivi de votre flotte connectée en temps réel et réduisez les coûts de gestion de votre parc. 
Avec Free2Move FLEET SHARING, mettez à disposition de vos collaborateurs une solution digitale d’autopartage qui vous permet de réduire vos frais de déplacement.