Skip to content
Citroën oli [all-ë] Ideeauto

Citroën Oli [all-ë]

Näitame kätte elektrisõidukite tuleviku suuna

Elektrisõidukite projekteerimine on igati õigustatud. Kuid meie jaoks on üksnes sellest teadmisest veel vähe. 

Meie ideeauto Citroën Oli  [all-ë] on võimalikult vähese elektritarbimise saavutamiseks valmistatud eriti kergena ning sellega on teile tagatud sõiduulatus ühe laadimisega kuni 400 km. Käitusressursside optimeerimiseks on selle juures kasutatud taaskasutatud ja taaskasutatavaid osi. Kuidas siis jääb, kas jätkame ühel meelel?

VÄIKSEM KAAL = VÄIKSEM ENERGIAKULU

Projekteerisime Citroën Oli [all-ë] mudeli nii, et see saaks võimalikult kerge.
Katus ja kapott on valmistatud kergest, papist kärgstruktuurist, mis on terasest tugevam
Üksnes kolmest osast koosnevad ja erakordselt kergetest materjalidest valmistatud istmed.
Teadlikult lihtne kuid funktsionaalne armatuurlaud.

VABANEME EBAVAJALIKUST

Citroën Oli [all-ë] panustab põhifunktsioonide säilitamisele, teie mugavuse arvelt seejuures mis tahes järeleandmisi tegemata.
Elektritarbimise vähendamise eesmärgil ülikergena valmistatud kliimaseade: temperatuuri optimeerimiseks sõidukis on tuuleklaas paigutatud 90° nurga alla ja kaldus asetusega aknad kaitsevad salongi otsese päikesekiirguse eest.
Juhi nutitelefon ja kaasaskantavad kõlarid on kõik, mida vajate, ja need saab integreerida otse armatuurlauale.

EES ON OOTAMAS HULGALISELT HELGEID PÄEVI

Citroën Oli [all-ë] on konstrueeritud taaskasutatud ja taaskasutatavatest osadest, mis on kergesti parandatavad ja vahetatavad ning pikendavad seeläbi sõiduki käitusressurssi

Identsed ning omavahel ringitõstmist võimaldavad detailid kulude piiramiseks ja tooraine tarbimise vähendamiseks: esiuksed ja -aknad, pamperid ning tiivakaared. Need detailid sobivad paigaldamiseks ühtviisi nii sõiduki vasakule kui ka paremale küljele. Ja vastupidi.

Citroën Oli [all-ë] on teeviidaks taskukohaste, vastupidavate ja meele rõõmsaks tegevate peresõidukite tulevikku

See ideeauto on palju enamat kui lihtsalt sõiduk – tegemist on mitmekülgse kaaslasega ja paraja annusega naudingulisust teie igapäevaellu, võimaldades teile mitte ainult kõik teie sõidud, vaid pakkudes teile lisaks veel ka palju muid võimalusi.

KÄTTESAADAVUS, HEAOLU, VÄLJAPAISTVUS

Nothing Moves Us Like Citroën

Citroën näeb maailma sellisena, kus liikumisvabadust pakkuv sõiduk on kättesaadav igaühele. See kontseptsioon väljendub üllatava ideeauto kujul, mis pakatab nutikatest, paradigmasid raputavatest ideedest. Teeviit elektrisõidukite helgesse ja funktsionaalsesse tulevikku igaühe igapäevaelu muutmiseks paremaks juba lähitulevikus.

Ami teeb asju teisiti

Eeskätt just oma uuenduslikkuse poole pealt silma paistva Ami eesmärk on teha elektrisõidukid kättesaadavaks igaühele. AMI on Citroëni stimuleerivaks inspiratsiooniallikaks CV21 visandamisel, mis astub julgelt vastu autotööstuse praegustele, järjest raskemate, komplitseeritumate ja kallimate elektrisõidukite ehitamisele orienteeritud tendentsile.