Skip to content
Sõidukid - Uus Citroën C4

Uus Citroën C4

Ultramugav sõiduelamus ainulaadse vedrustuse ja hubase interjööriga.

Mugavus kõigile

Unikaalse ja julge identiteediga uus C4 on omas segmendis suunanäitajaks ka seekord. Aerodünaamilist, sujuvat ja julget karakterit rõhutab nii uuenenud V-kujuliste LED esi- ja tagatulede signatuur, kui auto 31 värvi- ja disainikombinatsiooni koos 6 erineva interjöörivalikuga.

Uue C4 ja ë-C4 valikus on tõhusad ning suure jõudlusega mootorid: 

100% elektriline – võimsus 100 kW (136 hj) ja sõiduulatus 350 km

100 kuni 155 hj uue põlvkonna Euro 6 bensiinimootorid 

110 kuni 130 hj diiselmootorid

Uuenenud Citroën Advanced Comfort® programm koos Progressive Hydraulic Cushions® vedrustuse ja Advanced Comfort istmetega pakub läbimõeldud mugavust kõigile reisijatele. Lisaväärtust loob salongi ruumikus, muuhulgas oma klassi suurim põlveruum, nutikad laekad ja mahukad sahtlid oma asjade paigutamiseks. Smart Pad Support Citroën™ abil saab kaasreisija hõlpsalt ja turvaliselt nutiseadme oma vaatevälja paigutada, seda käes hoidmata. 

Citroëni uuenduslik vedrustus - Progressive Hydraulic Cushions® töötab progresseeruvalt järsemate ja sujuvamate ebatasasuste korral, tekitades maagilise “lendava vaiba” tunde ja tagades ülisujuva sõidu ka ebatasastel pindadel sõites.

Interjööri valguslahendused, materjalivalik ja panoraamkatus muudavad kõigi reisijate olemise mugavaks ja mõnusaks. 20 juhiabisüsteemi, mis võimaldavad muuhulgas ka auto poolautonoomse juhtimise, tagavad igakülgse sõidumugavuse juhile.

Hea väljanägemisega ja praktiline

Lühendatud küljed koos suure läbimõõduga rattakoobaste, 18-tolliste rataste ja omas segmendis kõrgeima kliirensiga (156 mm) annavad sõidukile unikaalse ja enesekindla vormi. Uue C4 mõõtmed on segmendile iseloomulikud: teljevahe 2670 mm, kerepikkus 4360 mm, laius 1800 mm ja kõrgus 1525 mm. 

Isikupärane katusejoon koos kaldus tagaaknaga on justkui kummardus ikoonilisele Citroën GS-le.

 

Hubane ja mugav interjöör

Hubane atmosfäär ja mugavus on uue C4 ja ë-C4 – 100% ëlectric salongis tagatud nii juhile kui kaassõitjatele: uued materjalid, mustrid ja detailid, interjööri värvilahendused ning istmete disain. Materjalide kontaktpinnad on ekstrapehmed: läbilõikega armatuurlaua ülaosa, polsterdatud esiukse paneelid, pehmed käetoed. 

Juhile pakub mugavust ja lisab turvalisust raamita digitaalne armatuurlaud, mida täiendab värviline head-up display, mis kuvab juhile olulisema sõiduinfo. Keskel, armatuurlaua ülaservas ja keskmiste õhuavadega ühenduses asub õhuke 10-tolline puutetundlik ekraan, mis pakub lihtsa ja mugava ligipääsu sõiduki kõigile funktsioonidele ja seadistustele. 

Uue C4 ja ë-C4 automaatkäigukasti käiguvalits on läbinud täieliku uuenduskuuri. Intuitiivne ja monostabiilne käigukang 3 positsiooniga (R, N ja D) tagab senisest veelgi mugavama ja lihtsama käiguvahetuse. Auto on varustatud ka elektrilise seisupiduri ning 3 erineva sõidurežiimiga: Eco, Normal, Sport.

 

100% ëlectric

Tõhus mootor ning sõiduulatus kuni 350 km (WLTP mõõtmisstandardi järgi) teevad uuest ë-C4-st võimsa ja energilise auto: 136 hobujõudu, 260 Nm pöördemoment, 0-100 km/h 9.7 sekundiga ning suurim kiirus 150 km/h. 50-kWh aku võimaldab kasutada 100 kW laadijaid, et laadimine oleks kiire ja mugav - 10 km sõiduulatust lisandub iga laadimisminutiga.

Mootori pidurdusfunktsioon aktiveerub ilma piduripedaali vajutamata – pidurdamisel ja aeglustamisel vabanev energia salvestatakse ning seeläbi on ka sõidu ajal tagatud aku laadimine.  Täiselektrilisel mudeliversioonil on 3 sõidurežiimi: Eco, Normal ja Sport, mille aktiveerimisel reguleerib süsteem mootori jõudlust ja energiakulu vastavalt soovitud režiimile.