Skip to content

SAJANDIJAGU TEADMISI 

Citroën on üle 100 aasta pakkunud sulle autoalaste teadmiste tipptaset. Meie pühendunud spetsialistid pakuvad kõikidele sinu vajadustele vastavaid teenuseid, mis sisaldavad vajalikke varuosi ja tööd. Sinu auto hooldamisel kasutatavatele varuosadele laienevad samuti eripakkumised. 

CITROËNI KOGEMUS

Vajadustele vastavalt koostatud hoolduspaketid

Kuna Citroëni spetsialistid tunnevad oma hoolealuseid läbi ja lõhki, võid kindel olla, et sinu auto on esinduses heades kätes. Naudi parima hinnaga hoolduspaketti ja võid sõidu ohutuses tõeliselt kindel olla. Citroëni spetsialistid pakuvad sulle sinu auto vanusele vastavaid hoolduspakette.

Citroëni originaalvaruosade paketid

Citroëni originaalvaruosade pakettide puhul kasutatakse Citroëni originaalvaruosi. Lisaks meelerahule ja sujuvale auto hoolduse kogemusele tagatakse sel moel, et paigaldatud varuosad pakuvad samaväärset kvaliteeti, usaldusväärsust ja kasutusiga nagu siis, kui su auto alles tehasest väljus. Saad nii tööd kui aastase garantiiga varuosi sisaldava pakkumise.

Citroëni advantage paketid

Kui sinu auto on üle kolme aasta vana, võivad sulle huvi pakkuda soodsamad võimalused. Selleks puhuks on meil sulle pakkuda Citroëni Advantage paketid. Sel juhul kasutatakse Citroëni inseneride poolt välja valitud ja heaks kiidetud varuosi, mis on üle kolme aasta vanustele autodele eelarvesõbralikum valik. Pane tähele, et Eurorepari varuosadel on kaheaastane garantii, mis kehtib kõikides ametlikes Citroëni töökodades.

LAI VALIK VARUOSI

Varuosade valik

Citroëni esindustes on võimalik sinu autole pakkuda laia varuosade valikut. Originaalvaruosad, Eurorepair varuosad, taastatud varuosad või olemasoleva detaili parandus - meie spetsialistid kohanduvad sinu vajadustega ja leiavad sinu eelarvele vastava parima lahenduse. 

Originaalvaruosad

Kui soovid, et sinu Citroën oleks pärast hooldust nagu uus, vali originaalvaruosad, mis on täpselt sinu auto jaoks tehtud. Kaheaastase garantiiga Citroëni originaalvaruosad läbivad spetsialistide käe all vajalikud testid (usaldusväärsus, vastupidavus ja taluvus ning konkreetsele osale spetsiifilised testid) ning neil on auto tootmises kasutatavate osadega identsed omadused, nii et saad rahuliku südamega sõita. Hea uudis on ka see, et neid varuosi saab soetada igast Citroëni esindusest üle maailma. 

Eurorepair varuosad

Saad oma Citroënile ka soodsamaid varuosi osta. Meie spetsialistide poolt kontrollitud ja kaheaastase garantiiga Eurorepar varuosad vähendavad üle kolme aasta vanuste autode hoolduskulusid ja need on saadaval kõikides ametlikes töökodades.

Taastatud varuosad

Anna varuosadele uus elu (kuni mootorini välja) ja panusta keskkonna kaitsmisesse. See on võimalik tänu tavapärasele vahetusele. Kasutatud varuosad taastatakse põhjaliku protsessi käigus ning neile kehtivad samad nõuded nagu originaalvaruosadele.
Citroën pakub sulle laia valikut taastatud, parandatud või kasutatud varuosi, millel on alati garantii.
Säästa uue varuosaga võrreldes kuni 40%.

Kasutatud varuosad

Et hoolduskulusid vähendada, saab sinu remonditöökoda sulle koostada kasutatud varuosadega hinnapakkumise. Vähenda varuosade hinda uutega võrreldes kuni 50%! Nii saad kvaliteetse remondi madalama hinnaga. Meie taastamispartnerite poolt välja valitud ja suurepärast seisukorda kinnitava tunnistusega varuosad on valmis sinu auto juures uuesti kasutusele minema.

CITROËNI LISAVARUSTUS

Kohanda oma Citroëni vastavalt oma vajadustele laia lisavarustuse valiku abil. Vali üle 2500 eseme vahel alates transportimis- (katuseboksid, haagised jne) ja ohutuslahendustest kuni mugavusfunktsioonide ja tehnoloogiani. Lisavarustust saad soetada lähimast Citroëni esindusest.