Skip to content

TÄIELIKUD TEADMISED HÜBRIIDIDEST

Arusaadavalt soovid oma hübriidauto hooldamisel vaid parimat. Citroëni esindustes on kõik nende uute tehnoloogiate jaoks vajaminevad spetsiaalsed tööriistad ja põhjalikult koolitatud spetsialistid. 

HÜBRIIDAUTODE HOOLDUSLEPING

Sinu hübriidauto hooldamises on ühendatud sisepõlemismootoriga auto ja elektriauto hooldustegevused. Hooldusvälp on seetõttu sama nagu sisepõlemismootoriga autol ning lisatud on mitmed hübriidtehnoloogiaga seotud tegevused. Sellegipoolest saad selle hoolduspaketi sama hinnaga nagu sisepõlemismootoriga autode oma. See sisaldab autoabi, vigaste osade asendamist või parandust, plaanilisi hooldusi ja kulunud osade asendamist. 

HOOLDUSE LUBADUSED

Sinu Citroëni pistikuhübriidil on palju boonuseid, et saaksid rahuliku südamega sõita. Sinu kasutada on 8-aastane või 160 000 km kehtiv aku garantii, Citroëni autoabi ja Citroëni esindustes spetsialistide poolt teostatavad hooldused.

Lisaks pakume sulle lihtsamat haldust läbi spetsiaalselt pistikuhübriidele mõeldud teenuste, näiteks hooldusleping. Saad abi ka laadimislahenduste, mobiilsuslahenduste, hoolduse hinnapakkumise ja veebipõhise hoolduse broneerimise võimaluse näol.