SKIP TO CONTENT

UUS CITROËN C5 X

JULGUS JA TEHNOLOOGIA RAHULIKUKS KULGEMISKOGEMUSEKS

Uus Citroën C5 X on saadaval nii bensiinimootoriga kui pistikuhübriidina. Uus C5 X tuleb müügile 2021. aasta teises pooles.

CITROËNI FILOSOOFIA KÕIGE TÄIUSLIKUM VÄLJENDUS

ELEGANTS JA DÜNAAMIKA

Uue Citroën C5 X kujundus on Citroëni filosoofia täiuslik kehastus. C5 X on unikaalne kombinatsioon sedaani elegantsist, universaali dünaamikast ja linnamaasturi kõrgemast olekust.

HÄIRIMATU KOGEMUS

C5 X pakub tõelist hingerahu tänu Citroën Advanced Comfort® programmile, mis loob tõeliselt salongiliku reisijateruumi koos täiesti uue Citroën Advanced Comfort® aktiivvedrustuse ja Advanced Comfort istmetega.

MOODNE TEHNOLOOGIA

C5 X on varustatud elu lihtsustamiseks mõeldud tehnoloogiatega nagu esiklaasinäidik, poolautonoomset sõitu võimaldavad juhiabisüsteemid ning täiesti uus kõrglahutusega 12-tollise ekraaniga kommunikatsiooniliides koos loomuliku häältuvastusega.

UUENDUSLIK VÄLIMUS

Turul ainulaadse kontseptsiooniga C5 X on loomulikult Citroëni uus tippmudel ning see on kuni nimeni välja inspireeritud 2016. aastal Pariisi autonäitusel esitletud CXperience Concept ideeautost. 

KUTSE REISILE

ABSOLUUTNE MUGAVUS

C5 X reisijateruum loob tõelise soojuse, rahu ja ruumikuse tunde ning kutsub oma külluslike proportsioonide, tervitava oleku, unikaalselt läbimõeldud detailide ja pretsedentitu praktilisusega sõitma. 

PISTIKUHÜBRIIDI Ë-MUGAVUS

IGAPÄEVASELT ELEKTRILINE, SISEPÕLEMISMOOTORI ABI VAID VAJADUSEL

Kui soovid piiranguteta autot, mis sobib igapäevaeluks ja ootamatusteks ning pakub midagi kõikidele kasutajatele, pakub C5 X täpselt sobivat varianti: pistikuhübriid. 

C5 X Plug-in Hybrid on moodne, kõrgtehnoloogiline elektriline sõiduk, mis pakub kasutusmugavust ja mitmekülgsust.

TEHNOLOOGIA

 HÄIRIMATU HEAOLU

C5 X teeb tipptasemel tehnoloogia abil ringiliikumise veel pingevabamaks, turvalisemaks ja lõbusamaks.