ELUSTIILITOODETE POOD

LA BOUTIQUE LIFESTYLE

Citroën soovib, et kaubamärgi fännid, kollektsionäärid ja uute trendide austajad saaksid oma unistused täita. Naudi funktsionaalsete ja dekoratiivsete Citroëni toodete laia valikut. Täienda oma mudelautode kogu, hellita end luksuslike riietega ja kasuta Citroëni uuendust merehaigusega võitlemisel. 

CITROËNI ELUSTIIL IGALE MAITSELE

Citroëni elustiilitoodete pood, kust leiab riideid, tehnoloogiaid, mudelautosid, kontoritarbeid, mänguasju ja isegi köögitarbeid, on mõeldud kõikidele põlvkondadele ning pakub mitmeid erinevaid Citroëni embleemi ja põneva disainiga originaaltooteid. Tutvu autotootja rikkaliku pärandiga läbi mudelautode, kruuside, käekellade ja kõlarite. Valikus on midagi igale maitsele, nii suurtele kui väikestele!

 

SEETROËN: UNUSTA MEREHAIGUS 

Une personne sur trois serait concernée par le mal des transports. Pour leur venir en aide, Citroën a développé les lunettes Seetroën.

C'est une paire de lunettes équipées de 4 anneaux qui intègrent un liquide coloré. Le mal des transports étant lié à une différence de perception entre la vue et le sens de l’équilibre, le liquide se déplace pour simuler un horizon artificiel, permettant de resynchroniser la vue et l’oreille interne en moins de 10 minutes. Une technologie fiable dans 95% des cas!  Vous allez prendre plaisir à prendre la route.