Skip to content

FINANTSEERI OMA CITROËNI OSTU

Meie esindused aitavad sulle leida erinevaid finatseerimise võimalusi - nii sissemaksega kui ilma. Kas soovid oma auto tihedamini uuema vastu vahetada, vana endale jätta või tagastada? Siis on kasutusrent sinu jaoks parim lahendus. Kas eelistad kapitalirenti? Täpsem info on siinsamas.

 

KASUTUSRENT

Kasutusrendi puhul saad oma Citroëni tihti uuema vastu vahetada, ilma et peaksid vana müümise pärast muretsema. See finantseerimislahendus võimaldab sul oma auto lepingu lõppedes esindusele tagastada või välja ostes selle omanikuks saada. Selle finantseerimislahenduse puhul pead tegema igakuiseid makseid, kuid õnneks saab neid kohandada vastavalt sinu vajadustele. 

LIHTNE KAPITALIRENT

Lihtsa kapitalirendiga finantseeritakse kuni 100% auto soetusmaksumusest. Selleks on vaja müüjaga kokku leppida periood ja igakuisete maksete suurus.

KAPITALIRENT JÄÄGIGA

See on finantseerimislahendus, kus viimase kuumakse summa on sõiduki väärtus lepingu lõppedes. Sinu igakuised maksed (välja arvatud viimane) on tänu sellele madalamad kui sama summa väärtuses tavapärase kapitalirendi puhul. Finantseeritakse kuni 100% auto soetusmaksumusest. Lisaks saad perioodi ja kuumaksete summad esinduses kokku leppida.

HOOLDUSLEPINGUD

Kui oled endale sobiva finantseerimislahenduse välja valinud, aitab Citroën sind ka auto hooldamisel. Valikus on hoolduslepingud, mis pakuvad hooldust, mõistlikku eelarvet ja õnnetuse korral abi igal pool Euroopas. Saad nende teenuste abil teelolles tõelist meelerahu nautida.