LISA OMA CITROËNILE VARUSTUST

Oled nüüd õnnelik Citroëni omanik, aga tunned, et auto võiks veelgi paremini sinu vajadustele vastata? 

Pole probleemi! Citroën pakub ohtralt lisavarustust, mis aitab sul oma autot täiustada. Valikust leiad ka ühendatud teenused, mis võimaldavad sul oma sõitudest maksimumi võtta. Ja kui asi puutub auto hooldusesse, siis miks mitte proovida Citroëni pakutavaid kasutatud varuosi?

LISAVARUSTUS

Suurenda oma Citroëni kandevõimet ja täiusta selle reisijateruumi laia lisavarustuse valikuga. Vajad puhkuseleminekuks katuseboksi? Aga katuseraame, mille külge see kinnitada?

Täiusta oma auto sisemust uute põrandamattidega, multimeedialisavarustusega või hoopis nutikate pagasiruumilahendustega, mis võimaldavad sul rahuliku südamega teele minna. Vali rohkem kui 2500 spetsiaalselt sinu autole mõeldud eseme seast. Rõõmusta end täiuslikult sobiva lisavarustusega!

 

ÜHENDUVUSTEENUSED

Citroëni multimeediateenused teevad su sõidud lihtsamaks. Navigatsiooni eest hoolitseb kesksel ekraanil Connect Nav, Mirror Screeni abil saad auto ekraanil oma nutitelefoni kasutada, Connect Box võimaldab sul õnnetuse korral ööpäevaringselt abi kutsuda ning My Citroën rakenduse abil pääsed oma auto informatsioonile ligi ja saad kõigel olulisel silma peal hoida. Mõnedele mudelitele pakutakse ka Citroën ConnectedCAM-i - HD-kaamerat, mille abil saad oma oma sõitude eredamaid hetki salvestada. 

 

VARUOSAD

Citroën pakub auto hooldamiseks laia varuosade valikut. Saad valida originaalvaruosad, mis vastavad täpselt samadele näitajatele nagu need, mis sinu auto küljes algselt olid. Vastavalt eelarvele või auto vanusele on võimalik valida ka üle 12 000 erineva Eurorepar erineva tootja varuosa vahel. Lisaks saad varuosadele uue elu anda. Sel viisil saad panustada keskkonna kaitsmisesse ja saada kuni 40% allahindlust!