Skip to content
Citroëni kompaktautod |

CITROËNI KOMPAKTAUTODE VALIK

Alates uuest Citroën C3-st kuni uute Citroën C4 ja ë-C4 luukpärani, Citroëni kompaktautodega paistad teiste seast välja. Need autod kohanduvad sinu sõidustiiliga, toomata sealjuures ohvriks mugavust, praktilisust ja mitmekülgsust.

UUS CITROËN C3

Uue Citroën C3 esiosa on läbinud värskenduskuuri. C3 torkab silma tänu uutele Airbumps® õhkpatjadele ning värvikale isiksusele ja võrreldamatule mugavusele. Selle värvikombinatsioonide valik aitab sul endast teel kustumatu mulje jätta. Sel kaasaegsel ja ühendatud autol on lisaks 12 juhiabisüsteemi, mis teevad su igapäevaelu lihtsamaks.

 

CITROËN C4

Citroëni kompaktne luukpära, uus Citroën C4 tuleb taas ja ühendab endas elegantse disaini ja enesekindlad jooned. Progressive Hydraulic Cushions-tehnoloogiaga vedrustus ja Advanced Comfort istmed muudavad su sõidud võrratult mugavaks. Uue Citroën C4 puhul täieneb ka jõuallikate valik. Saad valida nii 100% elektrilise kui bensiini- või diiselmootoriga variandi vahel. Uus Citroën ë-C4 - 100% ëlectric pakub vaikset ja mugavat elektrilist sõitu. See on varustatud 50 kWh akuga, mis pakub kuni 350-kilomeetrist sõiduulatust (WLTP). Akul on 70% mahutavuse garantii 8 aastat või 160 000 kilomeetrit.