Skip to content

SISEPÕLEMISMOOTORIGA AUTODE HOOLDUS

Kas soovid oma auto eest hoolitsedes ka tulevikku investeerida? Lase seda regulaarselt hooldada! Oma Citroëni hoolduskavast leiad infot selle kohta, milliseid töid on vaja teha ja millal hooldusi peaks teostama. Tootjagarantii sõltub osaliselt nende plaaniliste hoolduste õigeaegsest ja edukast teostamisest. My Citroën rakendus tuletab sulle meelde, millal auto hooldusesse peaks viima, ja teeb selle sulle lihtsamaks.

 

KASUTA HOOLDUSPAKETTE

Nagu sa tead, võib auto regulaarne hooldamine vähendada rikkeid ja remondikulusid. Citroën pakub eksklusiivseid ja kasulikke hoolduspakette, mis sisaldavad hooldusi, õlivahetust, pidurite kontrollimist ja kliimaseadme kontrolli. Võid kindel olla, et Citroëni esindustes teostatakse vajalikud hooldustööd ning meie spetsialistidel on teadmised ja tehnoloogia, et sinu auto eest vastavalt selle tehnilistele eripäradele hoolitseda, jäädes samas tänu varuosi ja tööd sisaldavatele pakettidele eelarve piiresse. Kui su auto on hooldatud, ära unusta oma hooldusraamatut täita - see annab auto müümisel sellele lisaväärtust juurde.

 

HÜBRIID- JA ELEKTRIAUTOD: MILLINE HOOLDUS ON VAJALIK

Oled soetanud Citroëni pistikuhübriidi või täiselektrilise auto. Citroëni tehnoloogilised teadmised on selle koha pealt ületamatud. Citroëni esindustes võimaldatakse sinul täielikult oma auto müügijärgse hoolduse üle otsustada. 

 

SINU AJABRONEERINGUD JA HINNAPAKKUMISED

Oma nutitelefonist või arvutist ka endale sobivasse volitatud esindusse aja broneerida. 

Säästa aega, kasuta spetsiaalseid eripakkumisi ja vali endale sobiv aeg - kõigest paari klikiga!