Skip to content

CITROËNI ESINDUSE TEENUSED

Citroëni esindused pakuvad märksa enamat kui pelgalt tavapärast kontrolli ja loovad tõeliselt tervikliku hoolduskogemuse. Eestis 13 esindusest koosnev võrgustik pakub sulle mitmeid erinevaid teenuseid, mis muudavad su igapäevaelu lihtsamaks. Saad tulla hooldusesse, kasutada just sinu vajadustele ja eelarvele kohandatud pakette, eriteenuseid ja lihtsustatud hooldusi - kõik selleks, et saaksid turvaliselt teele asuda. 

 

CITROËNI HOOLDUS

Kasuta Citroëni spetsialistide teadmisi - nemad on Citroëni esinduste südameks. My Citroën rakenduse kaudu saad teavituse, kui on aeg teenindusse pöörduda ja hooldusesse minna. Sulle pakutakse kõike sisaldavat, kiiret ja sinu vajadustega arvestavat hooldust.

Broneeri kõigest mõne klikiga veebis endale aeg ja küsi hinnapakkumist, et tööde maksumusest aimu saada. Saad lasta teostada ka ülevaatuse-eelse kontrolli või kasutada aastaringselt pakkumises olevaid pakette. Citroëniga saad rahuliku südamega teele asuda!

 

PAKETID KÕIKIDELE SINU VAJADUSTELE

Et sinu autole parimat hooldust garanteerida, pakuvad Citroëni esindused täielikke osade ja töö pakette. Alates lihtsast hooldusest kuni õlivahetuseni ja ülevaatuse-eelse kontrollini, uute kojameeste ja esiklaasideni - Citroën kohandub kõikide sinu vajadustega.

Et sulle parimat hinna ja kvaliteedi suhet pakkuda, on valikus kahte tüüpi paketid: Citroën Care paketid, mille puhul kasutatakse Citroëni originaalvaruosi ja mis pakuvad sulle meelerahu ja sujuvat auto hooldamise kogemust, ning Citroën Advantage paketid üle kolme aasta vanustele autodele, mille puhul kasutatakse Citroëni heakskiidetud erinevate tootjate varuosi. 

CITROËNI EKSKLUSIIVSED TEENUSED

Citroën on sinu vajadustele vastamiseks ja su auto hooldamise lihtsustamiseks loonud teatud eksklusiivsed teenused. Nende seas on näiteks kiirhooldus ja videocheck.

Proovi neid uusi teenuseid juba täna ja muuda oma auto hooldamine veelgi lihtsamaks.

 

UUS KOGEMUS MY CITROËNIGA

Nii iPhone'ile kui Androidile saadavalolev My Citroën rakendus aitab sul kasutada laia teenuste valikut, mis muudab sinu Citroëni omamise ja hooldamise kogemuse võimalikult nauditavaks. See saadab sulle teavitusi su Citroëni lähenevatest hoolduse aegadest ja võimaldab veebis endale oma lemmikesindusse aja broneerida ja hinnapakkumist küsida - ja seda kodust lahkumata. Sealt leiad ka Citroëni ja meie partnerite pakkumisi, VIP-kutseid ja võimalusi enne teisi uute autodega proovisõitu teha. Ära jäta end sellest ilma! 

 

LOJAALSUSPROGRAMM

Citroën hindab sinu lojaalsust. Hoolduses käies saad kinkekaardi. See annab sulle kas allahindlust või esinduses kulutamiseks krediiti. Saad seda kasutada näiteks rehvide soetamisel või allahindluse saamiseks hooldusel või esiklaasi vahetusel. Lisaks annab iga kinkekaart sulle ühe aasta tasuta autoabi. Mida enamat võiksid veel soovida?

 

HOOLDUSE PAKKUMISED

Tutvu Citroëni pakkumistega omanikele