Skip to content

CITROËNI INSPIREERID SINA

Alates André Citroëni ajast oleme kasutanud oma kujutlusvõimet ja teinud teoks sinu igapäevaelu täiustavaid uuendusi. Sinu elustiil ja soovid on meile inspiratsiooniallikaks. SINUST INSPIREERITUD OLEMINE defineerib meie visiooni ja äratab selle ellu. Citroën on häälestunud sinu unistustele, pakkudes sulle suuremat vabadust ja võimalust jagada endale kallite inimestega erilisi hetki. Me loome sulle julgeid ja visiooniga autosid, mille lõppematuks inspiratsiooniallikaks oled sina. 

SEST SA SOOVID SILMA PAISTA

Ainulaadne ja julge disain

Kui asi puutub autode disaini, on Citroëni lähenemine selge: torka silma ja ole julge. Kuidas me seda teeme? Me mängime meie kuulsate mudelite välimuse ja detailidega, jättes asjad samas lihtsaks. Just see muudab meie mudelivaliku kõikidest teistest sõidukitest nii erinevaks. 

ISIKUPÄRASTAMISE KOMBINATSIOONID

Meie mudelid on loodud sinu maitse järgi kohanduma. Citroën pakub laia isikupärastamise võimaluste valikut, et su auto peegeldaks võrreldamatult stiilselt sinu isiksust. Vaata näiteks C3 Aircrossi isikupärastamise võimalusi ja sa näed, kui ainulaadseks saad oma auto teha. Nende võimaluste seas on välised värvikombinatsioonid, mida saab olenevalt mudelist sobitada katusevärviga, ja anodeeritud värvipaketid. Isikupärastada saad ka sisemust, kus erinevad kujundused mängivad valguse, pehmuse ja mugavusega. 

CITROËNI ADVANCED COMFORT TEHNOLOOGIA

Alates 1919. aastal asutamisest on Citroën olnud mugava autosõidu arendamise esirinnas. Staažikas autotootja keskendub oma kõige märkimisväärsemate uuendustega mugavusele, alustades Traction 1934 sõltumatu vedrustusega ja lõpetades tänapäeval Progressive Hydraulic Cushions tehnoloogia ja Advanced Comfort istmetega Citroën C5 Aircrossil või uuel C4-l. Sinu mugavus autos on üks meie põhilisi prioriteete.

JUHIABITEHNOLOOGIAD

Citroën pakub tänapäevastele auto juhtimise väljakutsetele tõelisi lahendusi. Alati otsimas tipptasemel lahendusi, et sinu sõidud linnas ja linnast väljas lihtsamaks teha, kasutab Citroën tehnoloogiat, et heaolutunnet suurendada. Meie eesmärk on täiustada ja arendada kasulikke tehnoloogiaid, mis muudavad sõitmise lihtsamaks ja võimalikult turvaliseks, nauditavaks ja vastutustundlikuks.