Skip to content
7-kohalised

CITROËNI 7-KOHALISTE MUDELITE VALIK

Citroën Berlingo ja Citroën SpaceTourer on loodud neile, kes armastavad vabadust ja avaraid ruume. Citroëni seitsmekohalistel mudelitel on soe ja äärmiselt modulaarne interjöör ning tervele perele meeldivaks loodud panipaigad. Citroëni seitsmekohaliste mudelitega on terve maailm sinu päralt. 

CITROËN e-SPACETOURER

Kõikideks väljasõitudeks ideaalne Citroën SpaceTourer mahtuniversaal pakub tänu oma Advanced Comfort istmetele ja Progressive Hydraulic Cushions-tehnoloogiaga vedrustusele võrreldamatut mugavust. Citroën SpaceTourer avab sulle oma Feel ja Shine varustustasemete ja kolme erineva pikkusega (L1, L2 ja L3) terve võimaluste maailma. Selle ainulaadsete proportsioonidega kere mahutab kuni kaheksa istekohta. 

CITROËN GRAND C4 SPACETOURER

Citroën SpaceTourer loodi vabaajategevusteks koos pere ja sõpradega. See pakub moodsatele "pesakondadele" tänu oma nihutatavatele ja eemaldatavatele istmetele sõbralikku ja paindlikku interjööri. Kolmes erinevas pikkuses ja kahel erineval varustustasemel - Feel ja Shine - saadavalolev Citroën SpaceTourer mahutab kuni kaheksa inimest. Erakordselt modulaarne Citroën SpaceTourer teeb kõike, mida soovid ja vajad. Citroën SpaceToureri sees saavad kõik reisijad nautida suurest eraldi päikesevarjudega klaaskatusest tulevat loomulikku valgust. Keskse paneeli ümarad ventilatsiooniavad tekitavad tunde, nagu oleksid lennukis ja pimedas loob LED-valgustus reisijateruumi hubase atmosfääri.

 

CITROËN BERLINGO 

Citroën Berlingo on mahtuniversaalide seas teerajajaks juba 1996. aastast ning uus Berlingo on pärinud kõik oma eelkäijate tugevad küljed - ning saanud lisaks moodsama oleku. Lisaks erakordsele mugavusele torkab Citroën Berlingo teiste seast silma tänu oma ruumikusele ja kerevärvide laiale valikule. Auto tagaosale mugavat ligipääsu pakkuvad kaks liugust ja eraldi asetsevate istmete erakordne modulaarsus on kõigest kaks paljudest omadustest, mille poolest Citroën Berlingo teiste seast esile tõuseb. Terve maailm on sinu päralt tänu L1-suuruses Berlingo 775-liitrisele ja L2-suuruse 1050-liitrisele pagasiruumile.