SKIP TO CONTENT
elektriliste mudelite valik

CITROËNI ELEKTRILISTE MUDELITE VALIK

Reisi Citroëni elektriliste mudelitega vastutustundlikult. Tutvu elektriautode arvukate eelistega, mida pakuvad uus Citroën ë-C4 - 100% ëlectric ja Citroën C5 Aircross Hybrid linnamaastur - vaikse ja lihtsa sõidu mugavus oma turvalises mullikeses, sealjuures vibratsiooni- ja emissioonivabalt ning madalate ülalpidamiskuludega. Need autod on varustatud uusimate tehnoloogiatega. Leia auto, mis su igapäevasõitudele kõige paremini kaaslaseks sobib. Lisaks saad selle soetamisel riigilt toetust.

UUS Ë-C4 - 100% ËLECTRIC

Uus Citroën ë-C4 - 100% ëlectric pakub sulle igapäevast elektrilist sõitu. Vaikne ja välismaailmast täiuslikult eraldatud Citroën ë-C4 - 100% ëlectric on varustatud 50 kWh akuga, mis pakub sõiduulatust kuni 350 kilomeetrit (WLTP, kergsõidukite ülemaailmne ühtlustatud katsemenetlus). Advanced Comfort istmete pehmus, väljast tulevate vibratsioonide puudumine ning lihtsaltkasutatavad liidesed ja teenused suurendavad iga reisija mugavust. 

UUS CITROËN C5 X HYBRID

Hübriidmootoriga Citroën C5 X Hybrid sobib kasutamiseks kõikideks, nii igapäevasteks kui ka plaanivälisteks kasutusteks ilma mis tahes piiranguteta ning pakkudes täieliku vabaduse. 

225-hj võimsusega hübriidajam veab, muu hulgas täiesti müravabalt ja keskkonda heitgaasidega reostamata toimuvatel kohaltvõttudel ja kiirendamistel näo naerule, pakkudes võimaluse liiklemiseks 50 km ulatuses heitmevaba sõidukina (ZEV e Zero Emission Vehicle), kusjuures läbisõiduulatus sõitmisel elektri jõul on piisav peaasjalikult kõikide igapäevaste teekondade katmiseks.

Hübriidajamiga Citroën C5 X Hybrid võimaldab sellisena sõiduki kasutamise nädalate kaupa ilma sisepõlemismootori kasutamise vajaduseta harjumuspäraste sõitude tegemiseks ja sõiduki laadimisel ükskõik kas elukohas, töökohas või siis avaliku kasutusega laadimispunktis, omades alati ka, väikese kütusekuluga ja võimsa sisepõlemismootori tuge pikemate väljasõitude jaoks kuhu hing ihaldab. 

C5 AIRCROSS HYBRID LINNAMAASTUR

Citroën C5 Aircross Hybrid sisaldab kõiki 100% elektrilise sõidu eeliseid. Juba niigi mugavuse ja tipptasemel tehnoloogia etaloni C5 Aircross Hybridi puhul on Citroëni Advanced Comfort® tehnoloogiat täiendatud elektriajami eelistega: vaikne ja sujuv sõit, kohene kiirendus ja väiksem CO2-heide. Sinu sõitu kergemaks tegema loodud automaatne sõidurežiimi juhtimine ja ideaalne sisemine modulaarsus teevad Citroën C5 Aircrossist erakordse hübriidi. Tavalisest pistikupesast saab aku üleöö täis laetud. 32 A Wall Boxist võtab aku täis laadimine alla kahe tunni. 

UUS Ë-SPACETOURER

Elektriline Citroën ë-SpaceTourer  on ühtviisi  nii pealehakkamist täis kui ka kindlus- ja turvatunnet sisendav: elektrilise mudeliversiooni ühtegi järeleandmist SpaceTourer mudeli põhiargumentide juures, milleks teatavasti on eeskätt ruumikus ja reisijate olmetingimused pardal, tehtud ei ole.

Elektrilisena  iseloomustavad Citroën ë-SpaceTourer mudelit kõik ideaalsele sõiduvahendile iseloomulikud omadused: märkimisväärne läbisõiduulatus 330 km, kiirlaadimine aku 80% täituvuse ulatuses 30 minutiga, ennast juba tõestanud mitmekülgsus praktilisus, mille osas ei jää elektriline mudeliversioon oma sisepõlemismootoriga sõsaratele mitte milleski alla. Aku garantii kestab 8 aastat mahutavuse juures 70% või pärast 160 000 km läbisõitu.

UUS CITROËN Ë-BERLINGO

Uue, elektrilise Citroën ë-Berlingo versiooniga naudite piiramatult täiesti sujuvat ning müravaba ja vibratsioonideta sõitu. Selle masina kasutuskulud on vägagi mõistlikud ning jäävad madalamateks sisepõlemismootoriga Berlingo kasutuskuludest. See on hõlpsalt kasutatav lihtsate ja praktiliste laadimislahendustega ning selle läbisõiduulatus ühe laadimiskorraga on 280 km (WLTP tsükli järgi mõõdetuna).