Skip to content
elektriliste mudelite valik

CITROËNI ELEKTRILISTE MUDELITE VALIK

Reisi Citroëni elektriliste mudelitega vastutustundlikult. Tutvu elektriautode arvukate eelistega, mida pakuvad uus Citroën ë-C4 ëlectric ja Citroën C5 Aircross Hybrid linnamaastur, uus C5 X Hybrid, ë-Berlingo või ë-Spacetourer - vaikse ja lihtsa sõidu mugavus oma turvalises mullikeses, sealjuures vibratsiooni- ja emissioonivabalt ning madalate ülalpidamiskuludega.

 

Need sõidukid on varustatud viimase põlvkonna tipptehnoloogiliste süsteemidega.  Sõitmisel Citroëni  valikusse kuuluva, elektri jõul liikumise toega sõidukiga  olete valinud liikumiseks keskkonnasäästliku lahenduse  ning leidnud endale teie mõtteviisi ja kuvandit teie sõitudel kõige paremini esile toova sõiduki.

UUS Ë-C3 - 100% ËLECTRIC

Linnaautode kategoorias on ë-C3 mudel esimsesena varustatud ainulaadse hüdraulilise vedrustusega, mis tagavab mugavalt sujuva sõidu. Kõrgemast klassist mugavust, pehmust ja toestust pakuvad Citroën Advanced Comfort® istmed. Tundke rõõmu müravabast ja keskkonnasäästlikust sõidust. 

 

Uuel  platvormil väljatöötatud  ë-C3 mudel on 44-kwh akuga, mis võimaldab sõiduulatuse kuni 320 km (WLTP) ja aku laadimise 20% kuni 80% vaid 26 minutiga. 

Ë-C4 X - 100% ËLECTRIC

Disain, mugavus ja praktilisus sõiduki pardal ei jää mitte millegi poolest alla sisepõlemismootoriga mudeliversioonide vastavatele omadustele. Linnas annab elektriline ë-C4 X võimaluse liiklemiseks veel ka sisepõlemismootoriga sõidukitele keelatud aladel, seda lisaks sõidurõõmule, mis kaasneb sõitmisega täiesti müra- ja heitgaasivabalt.

Tänu oma väljapeetud ja aerodünaamilisele kujule ning tõhusale, heitmevabale elektrimootorile on elektriline ë-C4 X sõiduulatusega kuni 360 km.

Ë-C4 - 100% ËLECTRIC

Citroën ë-C4 - 100% ëlectric pakub sulle igapäevast elektrilist sõitu. Vaikne ja välismaailmast täiuslikult eraldatud Citroën ë-C4 - 100% ëlectric on varustatud 50 kWh akuga, mis pakub sõiduulatust kuni 350 kilomeetrit (WLTP, kergsõidukite ülemaailmne ühtlustatud katsemenetlus). Advanced Comfort istmete pehmus, väljast tulevate vibratsioonide puudumine ning lihtsaltkasutatavad liidesed ja teenused suurendavad iga reisija mugavust. 

UUS CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID

Uus Citroën C5 Aircross Hybrid katab pistikhübriidina mugavalt kõik igapäevased sõiduvajadused sujuvate ja dünaamiliste sõiduomaduste pakkumisel 180-hj sisepõlemismootori ja 81,2-kW (110-hj) elektrimootori jõul kombineeritud võimsusega 225 hj ja kombineeritud väändemomendiga 360 Nm. 

Soovitud sõidurežiimid valitakse perfektselt keskkonsoolil paiknevast valitsast: Electric, Hybrid ja Sport.

 

Uus Citroën C5 Aircross Hybride mudel võimaldab sõiduulatuse kasutamisel pistikhübriidina kuni 55 km/h, seda täiesti müravaba sõidu juures, ilma vibratsioonideta ja keskkonnasäästlikul viisil CO2-heitgaaside vabalt kuni 135 km/h elektrilises sõidurežiimis.

UUS CITROËN C5 X HYBRID

Hübriidmootoriga Citroën C5 X Hybrid sobib kasutamiseks kõikideks, nii igapäevasteks kui ka plaanivälisteks kasutusteks ilma mis tahes piiranguteta ning pakkudes täieliku vabaduse. 

225-hj võimsusega hübriidajam veab, muu hulgas täiesti müravabalt ja keskkonda heitgaasidega reostamata toimuvatel kohaltvõttudel ja kiirendamistel näo naerule, pakkudes võimaluse liiklemiseks 50 km ulatuses heitmevaba sõidukina (ZEV e Zero Emission Vehicle), kusjuures läbisõiduulatus sõitmisel elektri jõul on piisav peaasjalikult kõikide igapäevaste teekondade katmiseks.

 

Hübriidajamiga Citroën C5 X Hybrid võimaldab sellisena sõiduki kasutamise nädalate kaupa ilma sisepõlemismootori kasutamise vajaduseta harjumuspäraste sõitude tegemiseks ja sõiduki laadimisel ükskõik kas elukohas, töökohas või siis avaliku kasutusega laadimispunktis, omades alati ka, väikese kütusekuluga ja võimsa sisepõlemismootori tuge pikemate väljasõitude jaoks kuhu hing ihaldab. 

UUS CITROËN Ë-BERLINGO

Uue, elektrilise Citroën ë-Berlingo versiooniga naudite piiramatult täiesti sujuvat ning müravaba ja vibratsioonideta sõitu. Selle masina kasutuskulud on vägagi mõistlikud ning jäävad madalamateks sisepõlemismootoriga Berlingo kasutuskuludest. See on hõlpsalt kasutatav lihtsate ja praktiliste laadimislahendustega ning selle läbisõiduulatus ühe laadimiskorraga on 280 km (WLTP tsükli järgi mõõdetuna).

UUS Ë-SPACETOURER

Elektriline Citroën ë-SpaceTourer  on ühtviisi  nii pealehakkamist täis kui ka kindlus- ja turvatunnet sisendav: elektrilise mudeliversiooni ühtegi järeleandmist SpaceTourer mudeli põhiargumentide juures, milleks teatavasti on eeskätt ruumikus ja reisijate olmetingimused pardal, tehtud ei ole.

Elektrilisena  iseloomustavad Citroën ë-SpaceTourer mudelit kõik ideaalsele sõiduvahendile iseloomulikud omadused: märkimisväärne läbisõiduulatus 330 km, kiirlaadimine aku 80% täituvuse ulatuses 30 minutiga, ennast juba tõestanud mitmekülgsus praktilisus, mille osas ei jää elektriline mudeliversioon oma sisepõlemismootoriga sõsaratele mitte milleski alla. Aku garantii kestab 8 aastat mahutavuse juures 70% või pärast 160 000 km läbisõitu.