elektriliste mudelite valik

CITROËNI ELEKTRILISTE MUDELITE VALIK

Reisi Citroëni elektriliste mudelitega vastutustundlikult. Tutvu elektriautode arvukate eelistega, mida pakuvad uus Citroën ë-C4 - 100% ëlectric ja Citroën C5 Aircross Hybrid linnamaastur - vaikse ja lihtsa sõidu mugavus oma turvalises mullikeses, sealjuures vibratsiooni- ja emissioonivabalt ning madalate ülalpidamiskuludega. Need autod on varustatud uusimate tehnoloogiatega. Leia auto, mis su igapäevasõitudele kõige paremini kaaslaseks sobib. Lisaks saad selle soetamisel riigilt toetust.

UUS Ë-C4 - 100% ËLECTRIC

Uus Citroën ë-C4 - 100% ëlectric pakub sulle igapäevast elektrilist sõitu. Vaikne ja välismaailmast täiuslikult eraldatud Citroën ë-C4 - 100% ëlectric on varustatud 50 kWh akuga, mis pakub sõiduulatust kuni 350 kilomeetrit (WLTP, kergsõidukite ülemaailmne ühtlustatud katsemenetlus). Advanced Comfort istmete pehmus, väljast tulevate vibratsioonide puudumine ning lihtsaltkasutatavad liidesed ja teenused suurendavad iga reisija mugavust. 

C5 AIRCROSS HYBRID LINNAMAASTUR

Citroën C5 Aircross Hybrid sisaldab kõiki 100% elektrilise sõidu eeliseid. Juba niigi mugavuse ja tipptasemel tehnoloogia etaloni C5 Aircross Hybridi puhul on Citroëni Advanced Comfort® tehnoloogiat täiendatud elektriajami eelistega: vaikne ja sujuv sõit, kohene kiirendus ja väiksem CO2-heide. Sinu sõitu kergemaks tegema loodud automaatne sõidurežiimi juhtimine ja ideaalne sisemine modulaarsus teevad Citroën C5 Aircrossist erakordse hübriidi. Tavalisest pistikupesast saab aku üleöö täis laetud. 32 A Wall Boxist võtab aku täis laadimine alla kahe tunni.