Skip to content

TUTVU KÕIKIDE CITROËNI TEENUSTEGA

Meie müügivõrgustikust Citroëni soetamisel saad lepingulise garantii ja Citroën Assistance'i, mis pakub sulle tasuta autoabi peaaegu kõikjal Euroopas. 

Vajad finantseerimist? Meie esindustel on mitmeid lahendusi, et sind sellega abistada. 

CITROËNI GARANTII

Sinu Citroënil on lepinguline garantii, mis katab mitmeid tootmisvigu ja värvidefekte. Lisainfot oma Citroënile kehtivate garantiide kohta näed oma auto hoolduslepingust. Kui märkad probleemi, mine Citroëni esindusse, kus sertifitseeritud spetsialist viib läbi diagnostika. Lisainfo saamiseks võta kindlasti lähima Citroëni esindusega ühendust. 
Garantiitingimused

Citroen sõiduautodele ja tarbesõidukitele kehtib garantii 5 aastat ilma läbisõidupiiranguta.

5 aastane läbisõidupiiranguta garantii koosneb 3a/100000km tootja lepingulisest garantiist ning Auto-Bon lisagarantiist, mis hakkab kehtima pärast tootja lepingulise garantii lõppu.

SUUREPÄRASED HOOLDUSLEPINGUD

Citroën hoolitseb garantiipikenduste ja hoolduslepingute abil selle eest, et su auto oleks võimekas, töökindel ja turvaline. Oma auto Citroëni spetsialistide kätte usaldamine tagab, et saad seda võimalikult kaua nautida. Sinu elu lihtsustavad ka mitmed just sinu autokasutusele kohandatud hoolduslepingud. 

CITROËNI ASSISTANCE

Kui su auto läheb katki või satud õnnetusse, parandab Citroëni autoabi su auto kiiresti või pukseerib selle minema. Autotootja teeb kõik võimaliku, et su auto kohe uuesti liikvele saada või organiseerib selle pukseerimise lähimasse Citroëni töökotta.

FINANTSEERIMISLAHENDUSED

Väljaostu võimalusega kasutusrent

Väljaostu võimalusega kasutusrendiga saad oma Citroëni regulaarselt uuema vastu vahetada, ilma et peaksid vana müümise pärast muretsema. See finantseerimislahendus, mida on võimalik kasutada nii sissemaksega kui ilma, on ideaalne variant, kui tahad oma auto lepingu lõppedes esindusele tagastada või selle omanikuks saada.

Lihtne kapitalirent

Kapitalirendi puhul fikseeritud intress ja periood, mille vältel on kõik kuumaksed ühesuurused. 

  • Finantseeritakse kuni 100% auto soetusmaksumusest.
  • Perioodi ja kuumaksete summad saad kokku leppida esinduses.
 

 

Kapitalirent jäägiga

See on finantseerimislahendus, kus viimase kuumakse summa on sõiduki väärtus lepingu lõppedes. Sinu igakuised maksed on madalamad kui sama summa väärtuses tavapärase kapitalirendi puhul. Saad finantseerida kuni 100% auto soetusmaksumusest ja määrata igakuise makse summa.