Skip to content
Elektrisõiduk: Citroeni teenused ja näpunäited sinu jaoks

Meelerahu ja elektriline mobiilsus

Elektrisõiduki kasutajal on hulk uusi aspekte, mida jälgida. Kui tihti peab laadima? Kas mu sõiduulatusest piisab jõudmiseks valitud sihtkohta? Õnneks annab CITIZEN programm sulle vajaliku kindlustunde ja aitab võimalikult rahulikult pistikhübriidile või elektrisõidukile üle minna. Citroëni valimine tähendab heaolu valimist kohe sõiduki ostmise hetkest. CITIZEN programm on terve teenuste ökosüsteem, mis toetab sind kogu ostuprotsessi vältel: tutvumisel sõidukite valikuga, sõiduki väljavalimisel ja sõiduki kättesaamisel.

MY CITROËN

Ühenduvus sõidukiga

My Citroën rakendus võimaldab olla ühenduses oma sõidukiga, juurdepääsu sõiduki andmebaasile ja uudsete teenuste kasutamise.  Rakenduse abil on sul teave just sinu sõiduki hooldusvajaduste osas koos juurdepääsuga Citroëni teenustele.  My Citroën rakendus annab teavet sinu sõiduki sõiduulatuse kohta, kontrollida distantsilt aku laetust ja eelseadistada sõidueelse salongikliima.

Tutvu MyCitroën rakenduse põhifunktsioonidega

 

TEEKONNA PLANEERIJA

Minu teekonna optimeerimine

Trip Planner teekonnaplaneerija My Citroën rakenduses pakub sulle hulgaliselt võimalusi teekonna planeerimiseks eesmärgiga võimaldada muretu jõudmine sinu poolt soovitud sihtpunkti. See näitab sulle kõige praktilisemate laadimisjaamade asukohad sinu teekonnal, eeldatava saabumisaja arvestades teie sõiduki akude tegelikku laetuse taset ning sõiduki akude laadimiseks kuluva aja, kui sihtpunkti jõudmine eeldab sõiduki laadimist teekonnal. Pärast parima valiku väljavalimist, saad selle otse My Citroën Drive Plus ühenduvusega liidesele ja sõit võib alata.

Selleks piisab sihtpunkti valimisest, mis jääb sinu teha, sest meie ei saa seda veel sinu jaoks planeerida.

AUTOABI AKU TÜHJENEMISEL

Abi käeulatuses, kui peaksid aku tühjenemise tõttu tee peale jääma

Juhul kui sõiduki aku peakski tühjaks saama, puudub ikkagi põhjus muretsemiseks. Citroën osutab sulle autoabi teenust sõiduki sõidukorda seadmiseks teel või siis pukseerimiseks lähimasse laadimispunkti kuni 50 km ulatuses sõiduki garantiiajal ja kuni kaks korda aastas. Enam pole vaja karta kaugemate sihtpunktide valimist teelejäämise hirmus.

 

Citroën Assistance autoabi

+372 697 9197