Skip to content

CITROËNI ÜHENDUVUSTEENUSED

Navigeeri oma Citroëniga teedel koos laia ühenduvusteenuste valikuga. Need viivad sind turvaliselt, lõbusalt ja asjalikult unustamatutele retkedele. 

PUUTEEKRAAN AUTOS

Citroën Advanced Comfort programm paneb rõhku ühenduvusele, paigutades armatuurlaua keskele puuteekraani. Saad oma auto sätteid muuta ja kasutada multimeediasüsteemi, telefoni, kliimaseadet ja navigatsioonisüsteemi. Sinu turvalisuse huvides saad seda teha ka hääljuhtimise abil.

CITROËN CONNECT PLAY (Mirror Screeni kaudu)

Apple CarPlay™ ja Android Autoga ühilduv Mirror Screen tarkvara võimaldab sul oma nutitelefoni autoga ühendada ja selle sisu auto ekraanile kuvada. Kõiki ühilduvaid rakendusi saad puuteekraanilt juhtida.

CITROËN CONNECT NAV 

Kasuta puuteekraani kõikide Citroën Connect NAV-i funktsioonide juhtimiseks. TomTom Trafficu abil informeerib navigatsioonisüsteem sind reaalajas liiklusoludest ja sinu marsruudile jäävate parklate vabadest kohtadest ja hindadest. See annab sulle ka helisignaalide ja visuaalsete hoiatustega teada teele jäävatest ohtudest. 

 

CITROËN CONNECT ASSIST 

Tänu Citroën Connect Boxile saad oma ühenduvusteenuseid SOS-nuppu vajutades aktiveerida. Vaata videot, et teada saada, kuidas see töötab.