Skip to content
Teenused Citroëni ostmiseks

Õiges suunas

Citroëni valimine tähendab heaolu valimist kohe sõiduki ostmise hetkest alates

CITIZEN programm on terve teenuste ökosüsteem, mis toetab sind kogu ostuprotsessi vältel – samal ajal, kui vaatad saadaolevaid valikuid, valiku tegemisel kuni sõiduki üleandmiseni.

CITROËN ADVISOR

Je souhaite voir les avis clients des modèles Citroën

Avant d'acheter votre véhicule, consultez les avis de ceux qui conduisent déjà un véhicule Citroën.  Transparence, fraîcheur des avis, vérifications... autant de garanties pour vous donner confiance. 

VIRTUAL SHOWROOM

Je souhaite visiter le showroom virtuel

LOCALIZE

VII OMA IDEE ELLU

Soovid personaalset pakkumist, soovin valida sõiduki ja minna proovisõidule. 

Küsi enda soove ja vajadusi arvestavat pakkumist kodust lahkumata. Lisaks saad kokku leppida proovisõidu sobiva sõidukiga Citroëni esinduses.

CITROËN STORE

Soovid teha tellimuse kodust lahkumata

Konfigureerige oma uus Citroën ise, tutvu laoseisuga ja kasutage võimalust tellida sõiduk interneti teel, selleks kodust lahkumata, parima hinnaga ja endale sobival ajal.

 

Lisaks on kogu ostuprotsessi käigus abiks meie spetsialistid just sulle sobiva sõiduki väljavalimisel kuni tellimuse esitamiseni interneti teel.

CITROËN LAOAUTOD

Leia endale sobiv Citroën meie laiast laoautode valikust ja telli juba täna.

 

 

MY CITROËN

Soovid kasutada My Citroëni äppi oma igapäevaelu lihtsamaks muutmiseks

My Citroën võimaldab sul olla ühenduses oma sõidukiga ja annab juurdepääsu sõiduki andmebaasile. Rakenduse abil saad jälgida infot just sinu sõiduki hooldusvajaduste kohta ja juurdepääsu paljudele teistele Citroëni teenustele.  

Sõiduki geopositsioneerimise võimaldab sõiduki vaevata üles leida.  Saad optimeerida oma sõitu tänu kütusekulu ja vahemaa statistikale kõigi oma reiside kohta.

Ja palju muud!