Skip to content

CITROËNI PISTIKUHÜBRIIDID

Citroëni pistikuhübriididega saad lühikestel igapäevasõitudel nautida elektrilise režiimi mugavust ja pikematel sõitudel kasutada sisepõlemismootori abi. 

PISTIKUHÜBRIIDIDE EELISED

Proovi ë-mugavust

Naudi Progressive Hydraulic Cushions® tehnoloogiaga vedrustust, Citroën Advanced Comfort® istmeid ja kõiki Citroëni juhiabitehnoloogiaid. 

Lisa sellele vibratsioonide puudumine, elektriajami vaikne töö ja lihtne kasutus, ja tulemuseks on võrreldamatu mugavuse ja rahu mullike. 

Elektriajami ja sisepõlemismootori parimad omadused

Naudi täiselektrilises režiimis suurepärast jõudlust, koheselt kasutatavat pöördemomenti ja head kiirendust - ja seda täielikus vaikuses. Kui sõit viib kaugemale, tuleb sisepõlemismootor appi.

Soodne ülal pidada

Pistikuhübriidil on tänu oma ajamitehnoloogiale äärmiselt madal kütusekulu ja nii säästad märgatavalt oma igapäevasõitude pealt. 

Kuigi sinu Citroëni pistikuhübriidi tehnoloogia on keerulisem kui tavapärasel sisepõlemismootoril, jääb selle hooldusvälp samaks. 

Usalda selle hooldamine Citroëni esinduste põhjalikult koolitatud spetsialistide kätesse.

3 MUGAVAT SÕIDUREŽIIMI

Elektrirežiim

Naudi täiselektrilise sõidu kõiki eeliseid täiesti müra- ja CO2-emissioonidevabalt. See linnasõiduks ideaalne režiim aktiveeritakse autot käivitades automaatselt.

Hübriidrežiim

Lase end suunata. Olenevalt sinu sõidustiilist ja teest, millel sa sõidad, saad elektriajami ja sisepõlemismootori kasutamise vahel vahetada. Sinu hübriidauto kohandub vastavalt, et tagada elektri optimaalset kasutust.

Sportrežiim

Kasuta sisepõlemismootori täit võimekust, mida täiendab elekter. Naudi oma pistikuhübriidi mugavat kiirendust ja pidurdust.

UUS CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID

Uus Citroën C5 Aircross Hybrid katab pistikhübriidina mugavalt kõik igapäevased sõiduvajadused sujuvate ja dünaamiliste sõiduomaduste pakkumisel 180-hj sisepõlemismootori ja 81,2-kW (110-hj) elektrimootori jõul kombineeritud võimsusega 225 hj ja kombineeritud väändemomendiga 360 Nm. 

Soovitud sõidurežiimid valitakse perfektselt keskkonsoolil paiknevast valitsast: Electric, Hybrid ja Sport.

 

Uus Citroën C5 Aircross Hybride mudel võimaldab sõiduulatuse kasutamisel pistikhübriidina kuni 55 km/h, seda täiesti müravaba sõidu juures, ilma vibratsioonideta ja keskkonnasäästlikul viisil CO2-heitgaaside vabalt kuni 135 km/h elektrilises sõidurežiimis.

UUS CITROËN C5 X HYBRID

Hübriidmootoriga Citroën C5 X Hybrid sobib kasutamiseks kõikideks, nii igapäevasteks kui ka plaanivälisteks kasutusteks ilma mis tahes piiranguteta ning pakkudes täieliku vabaduse. 

225-hj võimsusega hübriidajam veab, muu hulgas täiesti müravabalt ja keskkonda heitgaasidega reostamata toimuvatel kohaltvõttudel ja kiirendamistel näo naerule, pakkudes võimaluse liiklemiseks 50 km ulatuses heitmevaba sõidukina (ZEV e Zero Emission Vehicle), kusjuures läbisõiduulatus sõitmisel elektri jõul on piisav peaasjalikult kõikide igapäevaste teekondade katmiseks.

 

Hübriidajamiga Citroën C5 X Hybrid võimaldab sellisena sõiduki kasutamise nädalate kaupa ilma sisepõlemismootori kasutamise vajaduseta harjumuspäraste sõitude tegemiseks ja sõiduki laadimisel ükskõik kas elukohas, töökohas või siis avaliku kasutusega laadimispunktis, omades alati ka, väikese kütusekuluga ja võimsa sisepõlemismootori tuge pikemate väljasõitude jaoks kuhu hing ihaldab.