CITROËNI PISTIKUHÜBRIIDID

Citroëni pistikuhübriididega saad lühikestel igapäevasõitudel nautida elektrilise režiimi mugavust ja pikematel sõitudel kasutada sisepõlemismootori abi. 

PISTIKUHÜBRIIDIDE EELISED

PROOVI Ë-MUGAVUST

Naudi Progressive Hydraulic Cushions® tehnoloogiaga vedrustust, Citroën Advanced Comfort® istmeid ja kõiki Citroëni juhiabitehnoloogiaid. 

Lisa sellele vibratsioonide puudumine, elektriajami vaikne töö ja lihtne kasutus, ja tulemuseks on võrreldamatu mugavuse ja rahu mullike. 

ELEKTRIAJAMI JA SISEPÕLEMISMOOTORI PARIMAD OMADUSED

Naudi täiselektrilises režiimis suurepärast jõudlust, koheselt kasutatavat pöördemomenti ja head kiirendust - ja seda täielikus vaikuses. Kui sõit viib kaugemale, tuleb sisepõlemismootor appi.

SOODNE ÜLAL PIDADA

Pistikuhübriidil on tänu oma ajamitehnoloogiale äärmiselt madal kütusekulu ja nii säästad märgatavalt oma igapäevasõitude pealt. 

Kuigi sinu Citroëni pistikuhübriidi tehnoloogia on keerulisem kui tavapärasel sisepõlemismootoril, jääb selle hooldusvälp samaks. 

Usalda selle hooldamine Citroëni esinduste põhjalikult koolitatud spetsialistide kätesse.

3 MUGAVAT SÕIDUREŽIIMI

ELEKTRIREŽIIM

Naudi täiselektrilise sõidu kõiki eeliseid täiesti müra- ja CO2-emissioonidevabalt. See linnasõiduks ideaalne režiim aktiveeritakse autot käivitades automaatselt.

HÜBRIIDREŽIIM

Lase end suunata. Olenevalt sinu sõidustiilist ja teest, millel sa sõidad, saad elektriajami ja sisepõlemismootori kasutamise vahel vahetada. Sinu hübriidauto kohandub vastavalt, et tagada elektri optimaalset kasutust.

SPORTREŽIIM

Kasuta sisepõlemismootori täit võimekust, mida täiendab elekter. Naudi oma pistikuhübriidi mugavat kiirendust ja pidurdust.

C5 AIRCROSS HYBRID

Mis võiks olla veel parem kui täiselektrilise sõidu eeliste ja sisepõlemismootori sõiduulatuse ühendamine? Citroëni esimene pistikuhübriid C5 Aircross pakub säästlikku mitmekülgsust ja 50 km täiselektrilist sõiduulatust (WLTP). Linnamaasturi heade omaduste seas on täpiks i peal ülim mugavus, mida pakub Citroëni Advanced Comfort programm ja selle lendava vaiba efekti loov Progressive Hydraulic Cushions® tehnoloogiaga vedrustus. Naudi vaikset, sujuvat sõitu, hetkega kasutatavat jõudlust ja madalaid CO2-emissioone (32 g/km).