Skip to content

LA MAISON CITROËN 

André Citroën teadis oma kaasaegsetest paremini, kuidas autotööstuses tavapärasuse piiridest välja murda. La Maison Citroën® on tema pärandi tulemus. Citroën teeb taas asju julgelt ja loominguliselt, defineerides ümber seda, kuidas autotootja kohtub oma klientidega, eriti linlastega. Selle käigus demonstreerib Citroën oma soovi autojuhtide ja reisijate heaolu esikohale seada. 

CITROËNI MUGAVUSE KEHASTUS

Kutsuv, värviline ja interaktiivne

Citroën on loonud dekoori, milles kasutatakse ehtsat puitu, pehmeid tugitoole, sõnaseinu, ekraane ja isikupärastamiseks mõeldud lisasid. Need ruumid pakuvad rahustavat mulli ja kogemise kohta, kus iga dekoratiivne ese mõjub sama hubaselt kui kodus. Citroëni mugavust kehastav La Maison Citroën® kohandub pidevalt uute tarbimistrendidega, et pakkuda just seda, mida kliendid vajavad.

Sujuv ja lõbus külaskäik

La Maison Citroën® kehastab sinust inspireeritud autotootja kõiki lubadusi. Lase end viia just sinu jaoks loodud retkele. Lisaks näidatavatele autodele on seintel Citroëni erinevate toodete valik, sealhulgas veljed, roolid ja siseviimistluse näidised. See on seega igale La Maison Citroën®-i külastajale võimalus materjale oma käega katsuda ja värve valida.

Nii füüsiline kui digitaalne

 See ainulaadne kogemus ühendab hubasuse tehnoloogiaga urbanistlikus kontseptsioonis, kus digitaalsus on ühendatud reaalsete kogemustega. Konfiguratsioonilaud loob koos oma 3D-ekraani ja erakordse esitlusviisiga endassehaarava kogemuse. La Maison Citroën®-is on spetsiaalselt selleks loodud puuteekraani abil võimalik külastada Citroën Originsi virtuaalset muuseumi. 

Loodud sinu ja su ostude jaoks

La Maison Citroëni südames paiknev The Citroënist Cafe on ideaalne koht väikeseks pausiks. Avatud müügisalongis saad oma ostuplaane arutada ja viimistleda. Le Petit Citroëni kaupluse valikust leiad mudelautode ja elustiilitoodete laia valiku. 

RAHVUSVAHELISELT ESINDATUD

Pärast esimese La Maison Citroëni avamist 2017. aastal Pariisis Rue Saint-Didier’l on selliseid poode ka mujal avatud. Nüüdseks saad sellist Citroëni poodi külastada 13 erinevas riigis.