Skip to content
Citroën tarbesõidukid

TARBESÕIDUKID

Uue kaubiku ostmiseks pakub Citroën laia tarbesõidukite valikut. Vali paljude keretüüpide ja mõõtmete hulgast mudel, mis on sinu igapäevases töös kõige paremaks kaaslaseks.

BERLINGO & Ë-BERLINGO VAN

Citroën Berlingo Van on saadaval tõhusa sisepõlemismootoriga või elektrimootoriga (100 kW ja 136 hj).

Mudel on saadaval kahes pikkuses: L1 4,4 m ja L2 4,75 m ning selle kaubaruumi suurus on kuni 4,4 m³.

Saadaval on kaks uut versiooni: Driver ja Worker ning sellel on 19 juhiabisüsteemi, mis hõlbustavad sinu ametialast tegevust.

 

JUMPY & Ë-JUMPY

Citroën Jumpy on saadaval elektrilisena (100 kW/136hj mootor) ja diiselmootoriga (100 hj kuni 180 hj). See on saadaval 3 suuruses (L1, L2 või L3) ja 3 versioonis (Cityvan, Worker ja Driver).

 

Sõidukil on 16 juhiabisüsteemi ja praktilised funktsioonid, nagu külgmiste lükanduste käed-vabad avamine ja moduwork iste, mis võimaldab transportida kuni 4 m pikkuseid esemeid.

 

 

JUMPER

Citroën Jumper on saadaval kaubiku, šassiikabiini, topeltkabiini ja platvormkabiini versioonidena. Valikus on 4 pikkust, 3 teljevahet ja 3 kõrgust. Külgmised lükandukse on oma klassi parima laiusega, kuni 1,25 m ja 11 sõiduabi.

 

Kolm erinevat diiselmootorit (120 hj kuni 165 hj) 

ÜMBEREHITATUD SÕIDUKID

Citroën pakub sulle laia valikut ümberehitatud sõidukeid:

 

- "Võtmed kätte" kaubikud, mis on spetsiaalselt kohandatud sinu tegevuse nõuetele ja saadaval laos

- "A la carte" ümberehitatud kaubikud, mis konfigureeritakse vastavalt sinu konkreetsetele vajadustele.

 

Need ümberehitused töötatakse välja koos sertifitseeritud partneritega ja iga ümberehitust kontrollitakse enne lõplikku tarnimist. sinu valite mahud, mõõtmed ja varustuse, ülejäänu eest hoolitseb Citroën.