Kuupäev:Veho käsitleb Teie isikuandmeid EL andmekaitse seadusandlusele vastavalt. Palun tutvu lähemalt Veho andmekaitse põhimõtetega

1 2 3 4 5

Saagem tuttavaks - täiesti uus Jumpy!

Uus Jumpy on ehitatud uudsele moodulplatvormile, mis lubab kasutada koguni kolme erinevat kaubaruumi pikkust. Suurimal mudelil ulatub kasulik laadimispind üle 4 meetri, samas kui vaid 1,9-meetrise kõrguse juures suudab see mahutada 6,6 m3 kaupa. Sealjuures võib koorem kaaluda 1 400 kg, mis ikkagi lubab järele haakida kuni 2 500 kg haagise. Väikseim Jumpy on üllatuslikult vaid 4,6 m pikk, mis teeb sellest kitsastes linnaoludes liigeldes sedavõrd ruumika autona mõnusa kaaslase.

Jumpy'st on saadaval nii ühe kui mitme istmereaga versioonid, mahutada võib see kuni 9 sõitjat. Vajadusel saab aga Jumpy eesmise kõrvalistuja istme kokku klappida, mis võimaldab ka pisemas Jumpys vedada kuni 4 meetriseid esemeid. Kaubikuversioonil on selle tarbeks vaheseinas eraldi luuk. Pika kerega Jumpy tagumised laadimisuksed avanevad kuni 250-kraadi ulatuses, ühe uuendusega mahtuniversaalide segmendis on võimalik külgmisi lükanduksi avada käed-vabalt. Selleks piisab jalaviibutusest tagatiiva all. Samuti saab juht omalt kohalt lükanduksi avada-sulgeda.

Jumpy varustusnimekirjast võib leida 7-tollise puuteekraani, mis sisaldab nii navigatsiooniseadet ning tagurduskaamerat. Kaamera ekraan võib aga ühtlasi olla ühildatud tahavaatepeegliga, samuti on valikus nii eesmised kui tagumised parkimisandurid. Juhi tähelepanu tarvis kuvatakse head-up-display abil tuuleklaasile vajalik info sõidukiiruse ning navigatsiooni juhtnööride kohta. Professionaalse kasutuse teevad lihtsaks hands-free külguste avamine nii autost seest kui väljast. 

Uue Jumpy turvalisust aitavad tõsta kiiruspiiraja koos liiklusmärkide tuvastus- ning automaatpidurdussüsteemiga. Viimane rakendub üksnes vältimatu hädaohu korral. Adaptiivne kiirushoidik hoiab eessõitjaga pikivahet, samuti abistavad juhti pimenurga andurid ning süsteem sõidurealt väljakaldumise vältimiseks.

Turvalisus on uue Jumpy puhul seatud eesmärgiks juba konstruktsioonilisel tasemel. EuroNCAP'i kokkupõrketestis saavutas uus mudel maksimaalse võimaliku 5-tärnilise tulemuse. Jumpy sõiduautolikud sõiduomadused teevad temast mõnusa töökaaslase ka pikkadel tööreisidel.

Mootoreid on valikus koguni seitse. BlueHDI  perekonda kuuluvad jõuallikad pakkuvad võimsust vahemikus 95-180 hj, kütusekulu on seejuures vaid 5,1-5,8 l/100 km. 22-liitrine AdBlue paak vajab täitmist iga 15 000 km järel, Jumpy hooldusintervall on aga 40 000 km või 2 aastat. Pole saladus, et suurepärased kütusekulu näitajad on saavutatud hea aerodünaamika ning kaalusäästu abil. Uus Jumpy kaalub praktilisuselt sama võimekate konkurentidega võrreldes 100-300 kg vähem, mis on ühtlasi põhjuseks, miks Jumpy on oma segmendi säästlikum sõiduk.

Citroëni tarbesõidukitele kehtib 3 a või 100 000 km garantii. Soovi korral on võimalik soetada lisagarantii.

Töölaua versioon